Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 İbiza SC Sorularım

Malesef geç görebildim sorularınızı yoksa zevkle cevaplardım hepsini. Klimayla ilgili sorunuzla ilgili YouTube'da bir video var menu oculto climatronic del nuevo ibiza - YouTube link burada.
Bu arada herhangi başka bir sorunuz olursa memnuniyetle cevaplarım.

teşekkür ediyorum şimdi bakıcam video ya bu arada bu gün hararet göstergesi aradımda bulamadım klimadaki gizli kodlar haricinde bakabiliyormuyum hararete bakamıyorsam klimadan nasıl bakıyorum :D

Merak ettiğim bir şey var.. konuya uygun olduğunu düşündüğüm; İbizalarsa SC ile 4 kapı olanın yayları aynı denmiş ? Ben tek kapı spor araba idare et diyorum kendimi avutuyorum. Çok rahatsız ve konforsuz bildiğiniz üzere.. 4 kapının yaylarınında aynı olduğuna eminmisiniz ?

Merak ettiğim bir şey var.. konuya uygun olduğunu düşündüğüm; İbizalarsa SC ile 4 kapı olanın yayları aynı denmiş ? Ben tek kapı spor araba idare et diyorum kendimi avutuyorum. Çok rahatsız ve konforsuz bildiğiniz üzere.. 4 kapının yaylarınında aynı olduğuna eminmisiniz ?

aynı falan değil. bi arkadaş öyle demiş ama değil ama 3.5 cm de değil yaylar. yinede tek kapılarda spor yay var

ne kadar denediysemde klimada o yere geçemedim :rolleyes:

Edit Yapabilirdim Ama Edit Yaparsam Kimse Görmeyecekti Kusura Bakmayın :(

Havada Karada Denedim Araba Çalışırken Çalışmazken Klima Çalışırken Çalışmazken En Sonunda Araba Giderken Çalıştırmayı Başardım. Galiba Araba Çalışırken Girilebiliyor O Bölmeye Arkadaşlar

Tam cevap yazacaktım ama çözmüşsün ben araç çalışırken denedim bugün sorunsuz girdim, malesef hararete başka türlü bakamıyorsun. Bir yerde o menülerin bilgisini bulursam paylaşırım bulamazsam da bildiklerimi listelerim bu konuda, içlerinden biri hararet ama eminim.

yauu ben yaptım onu Rudi ama sadece 0 dan 50 ye kadar artış azalış olayı vardı anlamadım :D

Peki size bir soru ?
Spor yayları 4 kapının yaylarıyla değiştirsek nasıl olur ? :D

Geri
Üst Alt