Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 seat leon aldım bı kaç sorum olcak sızlere abıler

Ben de pazartesi olmadı salı jant yay taktırıcam inş. Ben h&r 3.5 luk yay takıcam. jantlarım 17 olacak. Söylenildiği gibi pek çok şey garanti dışı kalıyor. Dikkatli kullanmak gerek. Servise giderken de orjinal sete dönmek iyi olur. Tabi eziyet ama işte politika böyle.

yav bu seat sport yaylar ne kadar servislerde

Ben de pazartesi olmadı salı jant yay taktırıcam inş. Ben h&r 3.5 luk yay takıcam. jantlarım 17 olacak. Söylenildiği gibi pek çok şey garanti dışı kalıyor. Dikkatli kullanmak gerek. Servise giderken de orjinal sete dönmek iyi olur. Tabi eziyet ama işte politika böyle.

hayırlı olsun sımdıden taktır gorsulerını beklıyorum nasıl oldugunu :)

hayırlı olsun sımdıden taktır gorsulerını beklıyorum nasıl oldugunu :)

Bugün taktıracaktım ama saolsun kargo daha gelmedi 4 gün oldu. Pazartesiye kalacak diye görüştüm firmayla. Foto ve görüşlerimi yazarım. Ama jant şart, janta yay şart :)

Bugün taktıracaktım ama saolsun kargo daha gelmedi 4 gün oldu. Pazartesiye kalacak diye görüştüm firmayla. Foto ve görüşlerimi yazarım. Ama jant şart, janta yay şart :)

hayırlısı olsun abı gec olsun temız olsun... tabıkı aynen oyle :)

evet goruyorum bende ole bırsey ıstıyorum zaten 18 jant olcak yay daha tam karar veremedım sen bu yayları ne kadar aldın acaba ?

bana cok sevdigim bir abim hediye etti yaylar fakat fiyati hakkinda bilgim yok ama soyle soyliyim piyasadaki satilan eibach 3.5 ile ayni degil ondan daha fazla dusuruyo konforda degisim cok ama cok az uzerinda eibach seat sport yaziyor arabaya gecen gun 5 kisi bindik herkez birbirinden iri surtme yasamadim surtmemesi icin jant alirken et degeri cok onemli 45 et leonun idael degeridir onu tak 35 et de brz problem yasarsin on camurluklar surtme yapabiliyor ki arkayida cok yuklersen arka tarafta surtebilir

ornek resim

Uploaded with ImageShack.us

saol cenk abı ılgılendıgın ıcın en ıyısı yayları servısten almak basın agrımaz hıc olmazsa :)

tam benım ıstedıgım gıbı ıste cenk abı saol valla aydınlandım cok saol arabanda guzel kazasız belasız kullanman dılegıyle

Geri
Üst Alt