Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Leon FDR 32

lipin kollarını gerdirerek daha dışar doğru alırsanız daha iyi olur.

tamponu falan delmek gerekiyor diye biliyorum,kendin mi yaptın bu işlemi yoksa başka bir şekilde mi taktın ?

Evet abi aynen o şekilde taktım..Nalburdan gittim vida aldım Şemun abinin deldiği yerlerden taktım..

Hayırlı olsun , kazasız belasız sürüşler =)

Yalnız Lip biraz önde kalmış sanırsam...

Evy. abi saolasın :) Babam dahada ileri aldırıodu lipi :) Bu arada lipin ortası tam oturmadı o yüzden biraz tipi kayık duruo :)

lipin kollarını gerdirerek daha dışar doğru alırsanız daha iyi olur.

Köşeleri diyosun abi sanırım..Haftaya cam filminden sonra onunla ilgili bi operasyon yapıcam :)

hayırlı olsun tekrar aracada masallah .... bu arada sıkılırsan koselerı az dahada ılerı alabılırsın keyf meselesı...

bu arada stock duruşu biraz daha gidermek adına plakalıkları çıkartıp yapıştırmak daha iyi olacaktır.
APP şart değil.

Teşekkürler abi :) Biraz aceleye geldiği için böle oldu en kısa zamanda tekrar el atıcam :)

01052011020.jpg
[/QUOTE]

Maaşallah kardeşim akar gider yahu bu ;)
Kazasız belasız günlerde binmen dileğiyle.. :)

Bu arada bu Makyajlı kasaya lip olayıda bayağı bi kafamı kurcalamaya başladı..
Beyaza boyatıp taksak nasıl olur diye düşündüm şu an..
Hatta Photoshop konusunda uzman bir iki arkadaş yardımcı olsada bu Lip'in Beyaz renkte olanı nasıl duruyo bi gösterse bize..

kazasız belasız binin inşallah çok guzel arac.
arkadaşlar bence orjınal tamponda lip olması hiç hoş durmuyor tabı bu düşüncem :)

Geri
Üst Alt