Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 leon bi-xenon

Doğu sende her fırsatta eski aracını gösteriyosun he :p :)

Öyle olmasa da kapaklarla ona yakın bir görüntü sağlanabilir.

Erhan sana ne kadara mal oldu bu işlem komple merak ettim.

Ben ondaki zevki roccoda bile alamadım kardeşim hala yeri çok ayrı bende özlüyorum... =)

Ben ondaki zevki roccoda bile alamadım kardeşim hala yeri çok ayrı bende özlüyorum... =)

:D Senden bunu ilk duyduğumda Leon o kadar iyi mi demiştim o zamanlar aracımı bekliyordum. Gelince cidden anladım :) Rocco'yu aratmayacak bir araçmış. Ehliyeti aldığında Leon'la aramıza bekliyoruz tekrar seni o zaman :)

:D Senden bunu ilk duyduğumda Leon o kadar iyi mi demiştim o zamanlar aracımı bekliyordum. Gelince cidden anladım :) Rocco'yu aratmayacak bir araçmış. Ehliyeti aldığında Leon'la aramıza bekliyoruz tekrar seni o zaman :)

inş. kardeşim kısmet... :)

ne oldu makyajlı kasa bi-xenonda gelişme varmı?

ne oldu makyajlı kasa bi-xenonda gelişme varmı?

Ender Elektronikle görüştüm dün abi. Parçaları getirtebilirmiş, Metin abi'ye numaramı filan bıraktım almanya'yla görüşüp maliyetini haber vericek bana. İyi bir fiyat gelirse yaptırmayı düşünüyorum.

Erhan'da mercek montajıyla halletti. Xenonlarında arıza ışığı yakmadığını söyledi.!

Geri
Üst Alt