Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 ibiza 1.6 dgs 105hp'ye lpg montajı sonrası

OBD2 lovato 1600tl yarın sızdırmazlık alacam ayın 10nundada muayene

Ankara da bu işlemleri yapmak için randevu almanız gerekiyor mmo sitesinden sızdırmazlık randevusu tüvtürk sitesinden de muayene randevusu almak gerekiyor.

300 km yol yaptım bu güne kadar son lamba yanıyor hala tam olarak depom bitsin tl/km olarak da paylaşacağım.

aracımda ise en ufak sorun dahi yok ne gücünde nede sesinde.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
sızdırmazlık 25 tl
ek1 formu ve doldurulması 20 tl
muayene 148 tl olmak üzere harcadığım miktarlar bunlar geriye sadece emniyet işlemleri kaldı

aracım 36 lt yakıt aldı ve 420km sonra artık kendisi benzine geçti 8,5lt tüketim benzin değerlerim ile birebir aynı.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
paylaşımın için teşekkürler valla bu lpg işi beni bayağı sarmaya başladı bendemi taktırsam acaba ama birde şöyle birşey var haftada bir veya iki kez kullanıyorum deyermi diye düşünüyorum..

lpg ye karşıyım (dan öte ısınamadım bir türlü) ama hayırlı ve sıkıntısız olur inşallah ;)

iki gündür lpg konusunu inceliyorum ama biyandan da tırsıyorum arabaya bişey olur diye en iyisi ver coşkuyu :))))

Hayırlı olsun :) Bu gidişle ben de 1.6 Clio'ya taktırcam...100km/13.0 Lt ykar mı bir araç ?:mad:

misss gibi para heee

lpg yi lastik yerinemi koydular lastik bagajın üstünde duruyor :confused: anlamam lpg den en son 10 yıl önce taktırmıştık daha yeni çıktıydı
yedek tekerim o bagajda orta yerde duruyo :) yedek teker yerinde simit şeklinde deposu var :)

pompaya yanaşıp doldur demeyeli çok olmuştu puhaha

veee 58 tl de emniyete ruhrat üçreti ödeyerek bu işi bitirmiş bulunuyorum :) artık 2011 az yakan çok kaçan bir ibizam var :) leon garajda yatacak :))

Geri
Üst Alt