Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 cupra sorunlu acil yardım...

FSI motorların enjektörleri nedeniyle bu ses çıkıyor. Dizelden çok tüplü gibi. Diğer sorun ile ilgili pek bir bilgim yok malesef.

sıkıntı devam ederse hiç bi şekilde halledilir gibi sözlere kapılmadan değişim için gerekli yerlere şikayet.. :eek:key:

İşte yine dogusun tuzagına düşen magdur biri. İnanın size cok uzuldum aynıları benim basımdan geçti. İsterseniz dous otoyu yakın o arabayı iade almazlar. Şimdi ugrasın durun bu problemlerle. Benim sıfır çuprada da şanzıman şangır sungur calısmakla birlikte vuruntularda basladı problemler arttı. Adamlar sıkıntı yok dio. Bakalım nereye kadar giderse oraya kadar kullancaz şanzımanı. Doğuş grubu bi sekilde batması lazım ya bunlar nefes alışı zarar.... Her arabayla ilgili bişey oldugunda problem cıkıyor. İspanyaya mail atmaktan yıldım artık. Problemleri ispanya hallediyor... Tüm paralar zehri zıkkım haram olsun Doğuşa...

çıkıpda girememk giripde çıkamamk var demi knka :D:D

burada araç 2011 ise tfsı deil tsı olması lazım

Neden tsi olması lazım twin charger mı o motor? TFSI = Turbolu FSI. 1.2 TSI , 1.4 TSI 125hp'lik. Bunlar normalde TFSI motorlar zaten. Ama TSI diye kısaltılıyor.

Onlarda tfsi degil tsi diye biliyorum ben 2.0 tsi

Ben değiştir derim o motor bence fabrika cıkıslı hatalı

Sorunu bulmak ıcın bostancıda Vwtech ilkan abıye gıt b dınlet eger bsy var derse sesınden solgundan maslak dogusa gıt,basıt seat bayılerındense porsche,audı,lamborghını gıbı markalarını da servısıne alan daha genel b servıste sorununu hallettırırsın

bugün tsi ve tfsi motorlardan anlayan bir arkadaş motora baktı.
volandan ses yaptığını, hiç beklemeden bir an evvel servise götürmemi söyledi.
cupra dilinden anlayan servis önerisi bekliyorum sizlerden

bugün tsi ve tfsi motorlardan anlayan bir arkadaş motora baktı.
volandan ses yaptığını, hiç beklemeden bir an evvel servise götürmemi söyledi.
cupra dilinden anlayan servis önerisi bekliyorum sizlerden

b usttekı mesajda ozellıkle yazdım samet maslak dogusa gıdersen orda daha ıyı ılgı gorursun,gelen arabalar konusunda genıs b motor gamı soz konusu oldugu ıcın en guvenılcek yer orası olur

Geri
Üst Alt