Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 1.6 tdi leon için intercooler ariyorum.

hadi ya mükemmel o zaman ben bayağıdır ilgilenmemiştim nasılsa çıkmıyor diye sadece yazılımla ne kadar güç elde edebiliyoruz şuan chip le 130 hp kn hava filtresi ve son susturucu iptali var aracımda .

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

hadi ya mükemmel o zaman ben bayağıdır ilgilenmemiştim nasılsa çıkmıyor diye sadece yazılımla ne kadar güç elde edebiliyoruz şuan chip le 130 hp kn hava filtresi ve son susturucu iptali var aracımda .

140hp std uygulama 165lere kadar çıkabiliyoruz..

Boxı sokeceksin, sadece yazılım yuklenecek

toyota corolla 1,4 d4 lere uygulama yaptınızmı sonuçları nasıl oldu bende bırde corolla var 90hp 205 nm

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

toyota corolla 1,4 d4 lere uygulama yaptınızmı sonuçları nasıl oldu bende bırde corolla var 90hp 205 nm

6 ileri 90hp 205nm 1.4 d-4D motorlardan uygulama sonrası 120hp 260nm değerleri alınabiliyor..

Geri
Üst Alt