2011 1.6 tdi leon için intercooler ariyorum. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

2011 1.6 tdi leon için intercooler ariyorum.

Konu, 'Arıyorum' kısmında WadEJR tarafından paylaşıldı.

1. WadEJR

WadEJR SCW Üyesi

14
    0
    1
    0532 154 25 87 avrupa yakası

2. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    kerim forum kuralları gereği kendini tanıtan bir konuyu üyelerimiz bölümünden açarmısın ayrıca aynı konudan 2 adet açmşssın diğerini kapatıyorum kardeşim

3. Megachips

Megachips SCW Üyesi

264
    54
    28
    Orjinal parça mı arıyorsun , Upgrade mi edeceksin..

4. WadEJR

WadEJR SCW Üyesi

14
    0
    1
    orjinal parça arıyorum kutu içi performans hava filtresi var intercooler olsa daha mükemmel olacak ortalama kaç ps güç alırım.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

orjinal parça arıyorum kutu içi performans hava filtresi var intercooler olsa daha mükemmel olacak ortalama kaç ps güç alırım.

5. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113

bak burda bişey yazdım

6. WadEJR

WadEJR SCW Üyesi

14
    0
    1
    Yekta bey bir sikinti var sanirim forum da yeniyim konuyu da birazdan açiyorum.

7. Megachips

Megachips SCW Üyesi

264
    54
    28
    Chiptuning yaptır önce.. sonra bakarsın bu tür uygulamalara..

8. WadEJR

WadEJR SCW Üyesi

14
    0
    1
    130 hp aracim

130 HP ARACIM

9. Megachips

Megachips SCW Üyesi

264
    54
    28
    o zaman sırada DPF iptali var.. Yazılımdan da 165hp lere çıkabililyorum..

10. WadEJR

WadEJR SCW Üyesi

14
    0
    1
    son susturucu iptali gibi bir şeymidir bu tam olarak ne olduğunu bilmiyorum bagaın altındaki son susturucuyu iptal ettim motor altında telli bi 2.5 litre kola şişesi büyüklüğünde bir şey var tahminimce ondan bahsediyorsun . bir de bu aracın yazılımı yok hangi yazılımdan 165 hp ye çıkaracaksın merak ettim biraz açıklayabilirmisin.

son susturucu iptali gibi bir şeymidir bu tam olarak ne olduğunu bilmiyorum bagaın altındaki son susturucuyu iptal ettim motor altında telli bi 2.5 litre kola şişesi büyüklüğünde bir şey var tahminimce ondan bahsediyorsun . bir de bu aracın yazılımı yok hangi yazılımdan 165 hp ye çıkaracaksın merak ettim biraz açıklayabilirmisin.

Sayfayı Paylaş