Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2008 ibiza 14.tdi stylance far yıkama...

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında mht83 tarafından paylaşıldı.

1. mht83

mht83 SCW Üyesi

160
    27
    28
    Merhaba arkadaşlar yeni aldığım aracımı muayeneye götürdüm. Aracımın eski sahibi araca xenon far taktırmış fakat muayeneyi yapan arkadaş xenon farlarda far yıkama olmasının zorunlu olduğunu söyledi. Aracıma taktırabileceğim orjinal yada başka bir far yıkama sistemi mevcut mu uygulayan arkadaşlar varsa yardımlarınızı rica ediyorum.

2. mht83

mht83 SCW Üyesi

160
    27
    28
    arkadaşlar konu ile ilgli yardımcı olacbilecek kimse yok mu?? Yoksa konuyu yanlış yere mi açtım?

3. effect1903

effect1903 SCW Üyesi

1.052
    80
    48
    Benim aracımda da xenon far var, sislerde xenon ama böyle birşey duymadım hiç, konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar vardır sanırım..

4. mht83

mht83 SCW Üyesi

160
    27
    28
    walla kardeşim benimde surumdan haberim yoktu muayenede öğrendim hatta nettede araştırdım far yıkama mecburiyeti varmış.

5. Canede

Canede SCW Üyesi

199
    1
    18
    ilk defa duydum böyle bişeyi, benim farlarda sislerde xenon du ve kusursuz geçtim problem olmadı. Acaba yeni mi geldi bu sistem?

Ben sizin yerinizde olsam direk zenonları çıkartır orjinal farları takardım çünkü far yıkama sisteminin kolay olacağını hiç zannetmiyorum

6. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    xenon ampullerını cıkartıp oyle gidin muayene ye sonra tekrar takarsınız :)

7. mht83

mht83 SCW Üyesi

160
    27
    28
    walla benimde aklıma geldi ama yıkama warmı, yokmu yada oluyormu, yapan arkada varmı onu merak ettim. yabancı sitelerde hatt oemvog un ibiza 6l yedek parça sayfasında bile remi var...

8. my_gisu

my_gisu SCW Üyesi

596
    5
    18
    özgür beyin dediği gibi yapabilirsiniz. benm aracımın da muayenesi gelecek bu sene ilk defa. xenon ampulleri eskisiyle değiştirip gideceğim. sonra tekrar takarım sorun olmaz :) kolay gelsin..

9. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.361
    113
    kim demişse sallamış böyle birşey yok..

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    far yıkama sonradan takılması kolay mıdır bilemem ama uğraşmaya gerek yok..
    öyle bişi varsa bile xenonları söküp gidin daha iyi..

Sayfayı Paylaş