Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 1.6 Stylance aerodinamik kit lpg vs...

Burası Antalya 30 bin tl galerici fiyatı biraz araştırın bence...
Antalya veya Antakya ne farkeder ki sonucta arkadaslar hayirli satis dileklerini beyan ediyorlar..arastiracak bisey yok bu forum butun arastirmalarin kaynagi zaten:eek:key:
Ayrica araciniz ilanda belirttiginiz uzere makyajli kasa degildir..
Makyajli kasalar 2009 ve ustu modeller oluyor..

buraya geleceksin bakacaksın istanbul arabalarına insanlar nasıl bakıyor farkı göreceksin 7 yıl gebze'de çalıştım oradaki araçlarda boya eksik olmuyor sorduğun zaman da burası istanbul derler evet orası İstanbul fark bu işte kasko yaparken bile fark var...arz talep meselesi herşey bir de çürük çarık...

Arabadan anlamayan adama her yerde curuk carigi kakalarlar dostum..Sen gel araba alicagin zaman beni bul ben sana kalem araba bulayim İstanbul da..

leon için İstanbul'a gitmeye değmez de mayısta ben bakacağım bir araca zaten o da sayılı TR'de o araç için her yere giderim Gebze tarafında baya arkadaşım var ama aradığım araç az...yine de teşekkürler...

Burası Antalya 30 bin tl galerici fiyatı biraz araştırın bence...
kardeş zaten biz sana saygı duyduk umarız satarsın dedık ama senin ya gerçekten piyasadan haberin yok yada ilk defa leon alıp satıyorsun.şunuda belirteyim benim 3 adet leonum oldu bugune kadar ama sadece leon :) ve bu aracın kitabını yazdım her konuda desem abartmam.sitedeki çogu kişide tanır beni.eger sen araç almak istersen ara beni ben sana en kral aracı bulurum merak etme.hazırda da var istersen 1.2 tsı full auro tamponlar 18 jant yay vesayire tek parçası boyalı istedigin servisede sok 34 bin tl uyarmı sana şimdi :eek:key:

arac gercekten temız ancak pıyasadan yuksek bır fıyat umarım ıstedıgın fıyata alıcı bulursun hayırlı satıslar !!!

kardeş zaten biz sana saygı duyduk umarız satarsın dedık ama senin ya gerçekten piyasadan haberin yok yada ilk defa leon alıp satıyorsun.şunuda belirteyim benim 3 adet leonum oldu bugune kadar ama sadece leon :) ve bu aracın kitabını yazdım her konuda desem abartmam.sitedeki çogu kişide tanır beni.eger sen araç almak istersen ara beni ben sana en kral aracı bulurum merak etme.hazırda da var istersen 1.2 tsı full auro tamponlar 18 jant yay vesayire tek parçası boyalı istedigin servisede sok 34 bin tl uyarmı sana şimdi :eek:key:

tamam kardeş siz haklısınız kitaplarınızı yazın siz ben bir ara okurum...

arkadaşlar rızanın dediği doğru alanyada araçlar pahalı oluyor çünki yaşadığım galerilerini gezdiğim yer ama şu da var to satıcının aracıdır istediği fiyatı ister acildir ona göre ister.bana kalsa ben akdeniz bölgesinden araç almam nedeni yüksek nemdir

kaptan bey bravo size nem olayında da haklısınız o yüzden aracımda 2 kat megiuars boya-motor koruma var... bir türlü anlatamadım kendimi... Gebze'de 7 yıl yaşadım oraların rajonunu biliyorum ama burası alanya burada para gani ...

Geri
Üst Alt