Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2007 tfsi fr yardım önerileriniz

bir heves çok iş açar başına , boşver böyle araçlarla ne gerek var uğraşmaya , araba etiket olmuş resmen sonradan kümes olur anca kapıda.

Valla haklisinz 2 gündür düşün düşün icinden çıkamadım valla o fiyata zor bulunur ama arama harbiden reklam olmuş napalim artik 1.6 style aricaz ama ben bu kadar ful leon görmedim herkese teşekkür ederim ilgilendiğiniz için sağolun iyi hafta sonları

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla haklisinz 2 gündür düşün düşün icinden çıkamadım valla o fiyata zor bulunur ama arama harbiden reklam olmuş napalim artik 1.6 style aricaz ama ben bu kadar ful leon görmedim herkese teşekkür ederim ilgilendiğiniz için sağolun iyi hafta sonları

Dusunmeye gerek yok araba onunuzde giderken yan gidisini izleseydiniz aninda vazgecersiniz...
soyle bi sey var motor ve aktarma saglam kuleler duzgun ise sokulup cok guzel pist arabasi olur

Öyle habiler için iyi bi sponsor lazim :)

Bizim orda bi kaportaci var adam böyle arabalarda para kazanıyor bilmem bu kaçınci seat hemen hemen 2 ayda bi seat geliyor ne hikmetse hepte seat geliyor :)

mobil

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1389424721627.jpg
    uploadfromtaptalk1389424721627.jpg
    56.9 KB · Görüntüleme: 13
  • uploadfromtaptalk1389424739417.jpg
    uploadfromtaptalk1389424739417.jpg
    51.7 KB · Görüntüleme: 12
  • uploadfromtaptalk1389424756542.jpg
    uploadfromtaptalk1389424756542.jpg
    50.6 KB · Görüntüleme: 13
Geri