Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2006 yılından gelen ceza

Konu, 'Sohbet' kısmında fnasif tarafından paylaşıldı.

1. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    ilk arabam olan clio rxt ile 2006 yılı ocak ayında köprüden kaçak geçiş yapmışım. dün muhtarlığa yazı gelmiş bugün hanım aldı ve cezayı söyledi. köprüden kaçak geçtiğimi hiç hatırlamıyorum ki ogs var araçta zaten. ve bu aracı ben 2007 ocak ayında da sattım zaten.

şimdi bu cezayı ödemesem nolur? 2006daki ceza 4 küsür sene sonra mı gelir anlam veremedim bi türlü. itiraz nasıl edecem veya böyle bir hakkım varmı onu bile bilmiyorum. epi topu 33tl ama inanılmaz can sıkıcı bi durum.

2. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    abim ödemezsen ne olur bilmiyorum ama okumamıştır cihaz..
    o dönemde dilekçe vererek paranı geri alabilirdin ama..

3. serkanreis

serkanreis SCW Üyesi

2.771
    545
    113
    üstünden dört koca sene geçmiş bu güne kadar nerdeydi ilginç bi durum doğrusu faruk abi

4. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    valla daha da ilginç olanı, bilmem kaç günde ödersen indirim varmış :D:D:D sen cezayı yazmaya üşen 4 küsür sene, ödemeye gelince bikaç günde bide ödül ver.

hani parası bişey değil ama yasal tefecilik resmen bu...

5. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    faruk abi
    arabayı sattıgında temız kagıdı almıssındır zaten o duruyosa bı yerlerde sıkıntı olmaz

6. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    Özgür cezanın olduğu tarihte araç hala bendeydi. o kağıt ceza tarihindeki bu pozisyon sebebi ile bi işe yaramıyor malesef.

7. serkanreis

serkanreis SCW Üyesi

2.771
    545
    113
    aynen öyle faruk abi:)

8. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    araç sendeydi de sen aracı sattıgında bu cezanın temız kagıdı alınca cıkması gerekmezmıydı?

9. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    yani çıkması gerekti kesinlikle. şimdi asıl soru bu ceza ödenmeli mi ödenmemeli mi? 3 kuruş için ilerde bi dünya ceza gelecekse hiç kasmaya gerek yok. sinek mide hikayesi resmen.

10. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    mantıken o temız kagıdı varken o cezanın bı anlamı olmaz..
    ama daha detaylı bı bılgisi olan varsa yada bu yuzden kendıne katlanarak ceza gelen bırı varsa daha iyi yardımcı olabilir tabiiki

Sayfayı Paylaş