Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2006 Leon AERO ön tampon arıyorum..

Konu, 'Arıyorum' kısmında WizarD tarafından paylaşıldı.

1. WizarD

WizarD SCW Üyesi

141
    25
    28
    Merhaba dostlar!! 2006 Leon ön aero tampon arıyorum. Rengi farketmez ama kırmızı olursa daha memnun olurum :) Sıfır veya ikinci el farketmez hatta plastik veya fiber olması da farketmez :) yeterki benimkinden düzgün olsun.. çok kötü bir işçilikle yapmışlar, sisler ve farlar dışarıda duruyor. Bildiğiniz gibi Aeroyu güzel gösteren özelliklerden biri de sislerin tampona gömülü olmasıdır, ama benim tamponu yapan arkadaşlar sisleri tamponun dışında yapmışlar. Belki kötü bir görüntü değil ama ben yakıştıramadım. İşçiliğine güvendiğiniz fiberci varsa onu da tavsiye edebilirsiniz... Saygılar ;)

2. EMRE KAAN ALPTEKİN

EMRE KAAN ALPTEKİN SCW Üyesi

1.552
    90
    48
    walla ben fiber hiç bi şekilde önermem ama illa fiber istiyosanız ankara karlıkçı halil var oto sport firmanın ismini bence beklyin illaki çıkma satan olucaktır

3. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    Efe Polyester ile görüştün mü ?

Bunu beğendi. Nusret bunu beğendi.
  4. Nusret

Nusret SCW Üyesi

1.540
    335
    83
    Efe Polyester ile görüş çok kaliteli işçilik vs. orijinalinden ayırt edemezsin.

Efe Polyester : 0216 313 30 27

5. WizarD

WizarD SCW Üyesi

141
    25
    28
    sağol dostum.. dediğin gibi biraz bekleyelim bakalım belki satan çıkar..

6. WizarD

WizarD SCW Üyesi

141
    25
    28
    yok dostum henüz hiç kimseyle görüşmedim ilk olarak scw'ye yazıyorum..

7. WizarD

WizarD SCW Üyesi

141
    25
    28
    Sağol dostum senin tampon efe polyesterde mi yapıldı yoksa orjinal mi? gayet güzel görünüyor

Bunu beğendi. Nusret bunu beğendi.
  8. Nusret

Nusret SCW Üyesi

1.540
    335
    83
    Teşekkürler kardeşim.Yok ben forumdaki bir arkadaştan aldım tamponu ama bana spoiler geldi Efe polyesterden ne kadar güzel işçilik yaptıklarını gördüm ve tavsiye ederim alacağın üründen asla pişman olmayacaksındır.

9. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    olsun da çamurdan olsun :D:D ben tamponlarda fiber taraftarı değilim, rüzgarlık marşbiyel v.s. olsa tamam da, tampon sıkıntı.

Bunu beğendi. mtahakorkmaz bunu beğendi.
  10. Nusret

Nusret SCW Üyesi

1.540
    335
    83
    Ben bayadır kullanıyorum daha bi sıkıntısı olmadı yav :D

Sayfayı Paylaş