Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 Ibıza şoför camı kalkma problemi.

valla ben de ön yolcu camından çok çektim. plastik ayağı değişti teli değişti sonra tekrar ayağı değişti vs.
sırf tırstığımdan artık o camı açmıyorum :)
ufak ama sinir edici bir durum
servise sormuştum mekanizma değişirse kesin düzelir demişlerdi
mekanizmanın fiyatı 400 liraymış :)
içimden utanmasa kapıyı değiştirelim diyecekti dedim :))

valla ben de ön yolcu camından çok çektim. plastik ayağı değişti teli değişti sonra tekrar ayağı değişti vs.
sırf tırstığımdan artık o camı açmıyorum :)
ufak ama sinir edici bir durum
servise sormuştum mekanizma değişirse kesin düzelir demişlerdi
mekanizmanın fiyatı 400 liraymış :)
içimden utanmasa kapıyı değiştirelim diyecekti dedim :))

aynen abi ya komple kapıyı versydin :) artık bende açmadan dolanırım

Doğuş grup olduğundanmıdır bilmiyorum seat ın servisi bana biraz pahalı geliyor.

benzer bir sorun bende de var.

Camı kapatırken ilk defada tek dokunuşla tüm cam kapanırken, tamamen kapanma sonrasında tekrar tamamen açılıyor. daha sonra kapatırken otomatik kapanmıyor bastıpım kadar kapanıyor ve sonuçta kapanıyor :)

Bu iş kurcaladı baya kafamı. Tüm mekanizma değişmesi gerekmez heralde :confused:

Kemer ve kapı ikazlarında da sorularım var ama ilgili bi başlık bulayım oraya yamanayım diyorum bulunca sorucam :D

benzer bir sorun bende de var.

Camı kapatırken ilk defada tek dokunuşla tüm cam kapanırken, tamamen kapanma sonrasında tekrar tamamen açılıyor. daha sonra kapatırken otomatik kapanmıyor bastıpım kadar kapanıyor ve sonuçta kapanıyor :)

Bu iş kurcaladı baya kafamı. Tüm mekanizma değişmesi gerekmez heralde :confused:

Kemer ve kapı ikazlarında da sorularım var ama ilgili bi başlık bulayım oraya yamanayım diyorum bulunca sorucam :D

bahsettıgın sorunun cevabı yukarda yazıyor.b camcıya gıt cam krıkosu dedıklerı mekanızmanın ayaklarını degıstırsınler.bu sorun Vw lerde kronıktır golfunden toledosuna leonuna borasına ıbızasına hepsınde mutlaka oluyor.Cam motoru kolay kolay bozulmaz.aynı sorun arkadasımın audısındede oldu kendı leonumdada olmustu ayaklar kırılıyor ıcerıden

bahsettıgın sorunun cevabı yukarda yazıyor.b camcıya gıt cam krıkosu dedıklerı mekanızmanın ayaklarını degıstırsınler.bu sorun Vw lerde kronıktır golfunden toledosuna leonuna borasına ıbızasına hepsınde mutlaka oluyor.Cam motoru kolay kolay bozulmaz.aynı sorun arkadasımın audısındede oldu kendı leonumdada olmustu ayaklar kırılıyor ıcerıden

eyvallah aynı sorun diyorsan, gideyim baktırayım bir camcıya.

Geri
Üst Alt