Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2003 Model Hyundai Accent

Fatih Hayırlı Satışlar... Lakin fiyat çok yüksek, bu fiyata biraz zor kardeşim. Hem değişen, boya var hem de motorda sıkıntılı diyorsun. km de yüksek. 2005,2006 admire ları kazasız, boyasız 16, 17 ye veriyorlar. Yanlış anlama beni kardeşim. hayırlısı olsun...

Hayırlı satışlar Fatihcim...Allah gönlüne göre versin..

Fatih 2000 modeli 3 ay önce 13'e gitti haberin olsun... 18 bayağı bir pahalı olmuş bence... 21-22'ye 2006 crdi'ler var... Ki linkteki araca bak bir de...

Hyundai Accent Era 1.5 Era CRDi-VGT Team 2009 Model 22.500 TL Galeriden satılık ikinci el Siyah renk - 116876659

Yine de araç da senin karar da... Hayırlı satışlar olsun.

öylede benim böyle koyma fiyatımda zaten 18.000 den başlasın en karlı ne kadar çıkarım diye uğraşım o :D

Fatih Hayırlı Satışlar... Lakin fiyat çok yüksek, bu fiyata biraz zor kardeşim. Hem değişen, boya var hem de motorda sıkıntılı diyorsun. km de yüksek. 2005,2006 admire ları kazasız, boyasız 16, 17 ye veriyorlar. Yanlış anlama beni kardeşim. hayırlısı olsun...

sağol abi teşekkürler yanlış anlamada olmaz zaten benim aklımdaki sınır 18.000 olsun neye giderse taktiği uygulayım dedim acelede olmayınca :)

Geri
Üst Alt