Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2 hazıran adana bulusma fotolar (yanıyor)

[MENTION=25240]arthur[/MENTION] pasam bi fume giydirme konusu vardida bu cupra satilikdi o zaman model olarak bakacaktik ama satilmisti hatirlarsan dedigim cupra bu iste harika duruyor gercekten

ozellıkle burdan soner abıye ozel olarak tesekkur edıyorum bızı yanlız bırakmadın pozantıdan katıldın esını cocugunu bızlerle zamn gecırmek ıcın carrefoura bıraktın ve bızle oldun bu davranısın ıcın ayrıca tesekkur edrım abı @picassoner
kardeşim benim lafı mı olur , siz isteyin ben her türlü fırsat oluşturur katılırım. bundan sonraki buluşmalarda daha kalabalık daha güzel organizasyonlara inşallah.

Tebrikler Adana çok güzel görüntüler.Ayrıca fotoğraflarda çok başarılı.Bende siyah ibiza cupraya bayıldım...:şoför

Geri
Üst Alt