Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2.0 tfsı fr

hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim

Hayırlı olsun.
Kazasız belasız kullan...

teşekkürler arkadaşlar :)

bişey sormak istiyorum ilk defa seat kullanıyorum aracın yabancısıyım bana sanki motoru biraz sesli çalışyor dizel gibi bu normalmi onu merak ettim expertizde usta normal dedi ama kafama takıldı genede kullanıcılar bilgi verirse sevinirim

birde aracı tanıyan varmı acaba geçmişi hakkında bilgi verebilirmi

Tfsi nin calisma prensibinden kaynaklaniyor diesl gibi yani sorun yok aracta

öncelikle hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan ses olayı dizel gibi demişsin aracın fazla sesli olmaması lazım eğer titreme yoksa problem yok aracın egzoz,dv ile orjinal turbonla 285 hp alabiliyorsun burda irfanın aracından maksimun 285 hp almıştık dsg ile bu daha keyifli olur tekrar güle güle kullan kardeşim

Kimler kimler varmis burda ya :) osmanim sagol kardesim bir ara goruselimde bu canavara ne yapabiliriz bir istisare yapalim seninle

yapalım dostum bu akşam mc e gel ilk buluşmayı yapalım :) kaynaşalım mod listeni veriyim :) bende yeni tanıdım seni :) isim yabancı gelmiyo diyorum meğer eski opelcilerden kimler kaldı :)

Valla isterdim ama ruhsat islemleri icin aracin butun evraklar muamelicide bende bisey yok simdi sonra basimiz agrir :) red 27 duruyor bu arada fr da ekstrasi oldu yaninda :)

Geri
Üst Alt