Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

19'' RS6 jant

aslında fazla masrafa girmeden ve lastik masrafı da çıkmadan 18 ini de tercih edebilirim belki ama...

19 her zaman gözüne çok daha güzel gözükecektir.ama replica olacağı için ağırlığını düşün , ebatları büyütüceksin , ön takımlara daha fazla yük binecek , lastik yanaklarını inceltmen gerekicek.bence 19 takıcaksan çok hafif bir jant olmalı.yoksa canın sıkılır durmadan

Bence güzel olur farklı bi jant..... ama 19 biraz düşündürücü oluyo mağlesef güzel ve sıkıntılı olur :)

peki o zman...18 olsa bile benimkiyle değiştirmeye değicek bi jant diye düşünüyorum ben...sizce?

peki o zman...18 olsa bile benimkiyle değiştirmeye değicek bi jant diye düşünüyorum ben...sizce?

Değişik olacağından eminim göbeğin içeri doğru gitmesi her jantda muhteşem duruyo bende advan modellerine takmış durumdayım onlarında çok kollularının göbekleri içeri doğru giriyo harika duruyo......

Değişik olacağından eminim göbeğin içeri doğru gitmesi her jantda muhteşem duruyo bende advan modellerine takmış durumdayım onlarında çok kollularının göbekleri içeri doğru giriyo harika duruyo......

şuanki jantımda öle aslında...göbek içerde duruyo...yalnız bunda daha bi fazla...uzaktan araba gelirken çok güzel bi görüntü oluyo gerçekten

aslnda çok fazla bi albenisi yok evet ama arabayla çok güzel bütünleşiyo bnce audi jantları...

Geri
Üst Alt