Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

19 Aralık SeatClubWorld Kahvaltı...............

Fotolar için teşekkürler,Serhat senin eklediğin fotoların boyutları çok büyük ve hiç birine bakamadım...

çok balık gözlü adamsın rıza ya :) eline sağlık güzel fotolar çıkartmışsın ortaya :) lakin birşey dikkatimi çekti sanki ön stepneler büyük geldi bana :)

arkadaslar bendeki fotografalr bunlar.. bu gun biraz timura ve kendime calistim..
makina konusunda cok acemiyim; elimden bu kadari geldi.. hatta makina bile benim degil; arkdasimin :)
umarim hosunuza gidecek kareler yakalayabilmisimdir.. :eek:key:

çok balık gözlü adamsın rıza ya :) eline sağlık güzel fotolar çıkartmışsın oraya :) lakin birşey dikkatimi çekti sanki ön stepneler büyük geldi bana :)

balik gozu deli hosuma gidiyor valla, biraz acemiligime geldi ama :(

sac jantlarim ofsetli; belki o yuzden oyle gelmistir koray.. yoksa 15" ve 195/55.

elıne saglık rıza ama fısheye ın mokunu cıkarmıssın bazı yerlerde mıgde bulandıryo b sureden sonra bakarken o kadar deformasyon :D

Geri
Üst Alt