Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

19.12.2010 pazar kahvaltı organizasyonu

ya ben erya ya gelmek yerıne dırek kartaldakı yerı tarıf etsenız oraya gıtsem.. tabı eryanın orda bı etkınlık yoksa.

cezmi abi cok net ve kısa cevaplar verıyorsun ya :) mıgrosun neresınde pekı?

evet son gune girdik.. daha cok "geliyorum" mesaji bekliyoruzz..

hatırlanması gereken bir nokta var arkadaşlar.biz neden avr.yakası veya andl.yakasında toplanıp mekana toplu gidiyoruz?bizim amacımız sadece kendimizi eğlendirmek değil görsel anlamda SEAT'ı hak ettiği yere getirmek veya SCW'nin adını duyurmak yapacağınız bir kaç km.fazladan yol bunun için.

sıze afıyet olsun suprız yapıp gelıcektım dun aksam hırsız gırmesınden dolayı aracı dogusa bıraktım anlayacagınız yayayım:)

hatırlanması gereken bir nokta var arkadaşlar.biz neden avr.yakası veya andl.yakasında toplanıp mekana toplu gidiyoruz?bizim amacımız sadece kendimizi eğlendirmek değil görsel anlamda SEAT'ı hak ettiği yere getirmek veya SCW'nin adını duyurmak yapacağınız bir kaç km.fazladan yol bunun için.

haklısın cezmi abi bu konuda ben boyle gorsel organızasyonu dusunemedım sadece bılmeyen ıcın ortak bulusma noktası gıbı dusundum..pazar sabahı erya dayım :)

Geri
Üst Alt