Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18 Subat Cuma Florya/Menekşe Sahil bulusması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aşk olsun öyle bir düşünce olurmu hiç bende zamanında kimseyi tanımıyordum ama şimdi burdaki dostlarımın evine istedigim zaman gibip sofrasına oturuyorum bu işler böyle :) muhakkak bekleriz..

bende varım arkadaşlar inaşllah bi aksilik çıkmazsa gelicem

yaa ben gelmek istiyorumda kimseyide tanımıyorum gelicem ama sankı yoldan geçen biriymişimde kalabalığı görmüş gibi olucak:)

Hiç öyle bişi olmayacak bundan emin olabilirsin... Hatta şaşıracaksın diyebilirim... Bu güne kadar 5 organizasyona katıldım 5'indede sitede hiç sohbet etmediğim biriyle sanki daha önce sohbet etmişim gibi oturup sohbet ettim :) Her organizasyonda farklı bi dost yani :)

Tanışma, sohbet-muhabbet, geyik, dertleşme, fotoğraflanma, bilgilendirme, bilgilenme, yeme-içme olursa paylaşma sonunda bi dahaki organizasyonu iple çekme garantisi... :) Tavsiye ederim... Ben izmitten gelmeyi düşünüyorum gerisinide sen düşün:D

Programda ekstra birşeyler olursa ilk sayfaya yazar arkadaşlar...
çok keyifli geçicek anlaşılan.. senide bekleriz :)

yaa ben gelmek istiyorumda kimseyide tanımıyorum gelicem ama sankı yoldan geçen biriymişimde kalabalığı görmüş gibi olucak:)
fahrettin bende ilk kez katılıcam sen gibi sorular vardı kafamda ama arkadaşlar bu konuda rahat olmayı tavsiye ediyolar, bi gidekte gerisi gelir:eek:key:

çok keyifli geçicek anlaşılan.. senide bekleriz :)

fahrettin bende ilk kez katılıcam sen gibi sorular vardı kafamda ama arkadaşlar bu konuda rahat olmayı tavsiye ediyolar, bi gidekte gerisi gelir:eek:key:

Arkadaşlar hiç yabancılık çekmezsiniz,rahat olun...Seat ailesi sizi de kucaklar eminim...
Sizin imkanlarınız varken gidin bakın biz Balıkesirde olmasak her buluşma da yanınızdaydık :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt