Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18 inç 5x112 2011 cupra jantları satılıktır !!!

siyah veya füme sitiorum ama bu nasıl duruki beyaz leon da?
hayırlı satışlar...

Piyasada replica 18lere sadece jant olarak 1000-1200 arası istiyolar..Fiyat orjinal Cupra jantı için,heleki makyajlı kasa Cupra jantı için çok iyi..18e geçicek olsam bi dk düşünmem alırım..
lenn welet alırım aklını senin :) bahsettigin jantların ikinci eli ne kadar hele sen onu soyle ondan sonra yorum yap.bu jantlarda ikinci el degılmı kaça gidicek en fazla 1200.sanki daha önce satan hiç olmadı piyasayı bilmiyoruz anasını satayım :)

Ya orası öyle tabi 2.el replicalar 500ede var 900ede var :) O zaman madem 0-2.el karşılaştırıyoruz bunlarında 0ı 800*4 oluyo :) Açıkcası ben bu kasa Cupra jantı satılık olarak ilk defa gördüm ve fiyat bana göre uygun..Ki sitede kaç tane Agra 1300-1500 Liraya satıldı..

Ya orası öyle tabi 2.el replicalar 500ede var 900ede var :) O zaman madem 0-2.el karşılaştırıyoruz bunlarında 0ı 800*4 oluyo :) Açıkcası ben bu kasa Cupra jantı satılık olarak ilk defa gördüm ve fiyat bana göre uygun..Ki sitede kaç tane Agra 1300-1500 Liraya satıldı..
lastikli ama kardeşim dikkat et konuya ben 650 ye sadece jantlarını aldıgımı bılıyorum :) dedıgın gıbı bende bu jantları ilk defa satışta goruyorum yukardada belırttım bu makyajlınınki fıyatı farklı olur dıye ama şuda var 2008 cupra jantları kadar tutalan ve sevılen bır model degıl bu yuzden onun gıbı hızlı satılması mümkün degıl dogal olarak buda fıyatını etkiler :p:p:p

lastikli ama kardeşim dikkat et konuya ben 650 ye sadece jantlarını aldıgımı bılıyorum :) dedıgın gıbı bende bu jantları ilk defa satışta goruyorum yukardada belırttım bu makyajlınınki fıyatı farklı olur dıye ama şuda var 2008 cupra jantları kadar tutalan ve sevılen bır model degıl bu yuzden onun gıbı hızlı satılması mümkün degıl dogal olarak buda fıyatını etkiler :p:p:p

Sana katılmamak ne mümkün abi :)

Valla abi zevk meselesi ama bence makyajlı kasa için bunlar daha iyi :D Neyse konu hiç olmasın :)

bende düşünüyorum ama bu fabrika cıkıslı jantların ET si dusuk oluyor kac ET oluyor bu cupra jantı

fiyat kime göre cok neye göre cok ? jantların sökülecegi araç daha 12000 kmde. jantlarda nokta kadar taş izi bile yok. sıfır fiyatları serviste tane bazında 850 tl. 3400 lira yapıyor serviste sıfırı. 1500 lira mı cok ?

Geri
Üst Alt