Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18 inç 5x112 2011 cupra jantları satılıktır !!!

hayırlı satışlar sıfırı nekadar bilmiyorum ama sanki fiyatı fazla gibi geldi bana mı öle geldi yoksa :)

Bir leonum olsa bu jantları alırdım:)

Doğukan sitemizden Engin ve Erkan abilere ilk opsiyon tanımlarmısın onlar istiyordu bana ikiside demişlerdi muhtemelen aldık say sözünü kimseye verme ikisi dışında başkası irtibata geçene kadar :) ( bugünlük ) ricamız bu senden :)

Serbayım sağol ilgin için ama ben jant+lastik işini hallettim........:)

Teşekkürler PATRON...................:eek:key:

Yanılmıyorsam tanesı 800 tl olması lazım!!!
yinede fıyat yüksek 1200 tl ye anca gider + 1500 tl de lastıkler alınacak bence gereksız bir hareket olur.piyasayı takip edip 1500 tl ye kadar lastıkli satanlar var kaç defa şahit oldum.onları yakalamak lazım.bu makyajlı kasanın jantları oldugu için bunlarda lastıkli 2000 tl gibi gider.

yinede fıyat yüksek 1200 tl ye anca gider + 1500 tl de lastıkler alınacak bence gereksız bir hareket olur.piyasayı takip edip 1500 tl ye kadar lastıkli satanlar var kaç defa şahit oldum.onları yakalamak lazım.bu makyajlı kasanın jantları oldugu için bunlarda lastıkli 2000 tl gibi gider.

+10000000000000000000000000000000000000000000

Piyasada replica 18lere sadece jant olarak 1000-1200 arası istiyolar..Fiyat orjinal Cupra jantı için,heleki makyajlı kasa Cupra jantı için çok iyi..18e geçicek olsam bi dk düşünmem alırım..

Paralı olduğum zamana denk gelmez zaten hiç :mad:
hayırlı satışlar..

Geri
Üst Alt