Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

18 bin TL civarı temiz dizel araç arıyorum???

Konu, 'Arıyorum' kısmında my_gisu tarafından paylaşıldı.

1. my_gisu

my_gisu SCW Üyesi

596
    5
    18
    arkadaşlar 17-20 bin tl civarın, dizel temiz alınabilecek ne gibi araçlar önerebilirsiniz?
    benim aklımda polo, fabia, getz, corsa gibi araçlar var. bildiğiniz, önerebileceğiniz araçlar olursa memnun olurm. şimdiden çok teşekkür ederim..

2. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    corsa yada fabia derim ben fabia çok sesli çalışıyor ama malzeme kalitesi güzel ve sıkıntısız araba
    arkadaşımda var gayette seri ve konforlu

3. my_gisu

my_gisu SCW Üyesi

596
    5
    18
    bu fiyatlara bulabileceğim bi fabia var mıdır genelde 22 bin civarında. corsa tek kapılar var onların fiyatları daha uygun gözükyr ama onlarla ilgili de çok bir bilgim yok. bu arada att olarak mı görev yapıyorsunuz?

4. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    bulunabilir tabii en son kasada zor ama önceki kasanın temizini alabılırsınız.. corsa tek kapının piyasası biraz ölü
    yani satarken ağır gider bilginiz olsun
    evet attyim :) siz ?

5. AlperMertKocak

AlperMertKocak SCW Üyesi

927
    223
    43
    araba yılı olarak ne düşünüyorsunuz? eski kasa ford fiesta olabilir 2006 modeller 2004 ler değil fiesta s (tekkapı 1.6) 18 bin liraya zorlayarak çekilebilir heralde yada çakma st görünümlü 1.4 ler olabilir

6. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    7 daha koy sana süper bi öneride bulunayım kardeşim :)

7. my_gisu

my_gisu SCW Üyesi

596
    5
    18
    sizinle aynı meslek grubundayız ben de dr'um. corsalar evet daha uygun diğerlerine göre fark edilecek kadar hemde. eski kasa fabialara baktım da 22 binden aşağı pek yok :S

8. my_gisu

my_gisu SCW Üyesi

596
    5
    18
    söyle kardeşim 7 de ne kii :) canın sağolsun görkemim

9. my_gisu

my_gisu SCW Üyesi

596
    5
    18
    görüntü pek de öenmli değil spor olmak zorunda değil. önemli olan güvenilebilecek, masraf çıkarmayacak, temiz bi dizel araç olması. bayan için bakıyorum bu arada.

10. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    Hocam bu fabianın kaç modeline bakıyorsunuz ? şimdi inceleyıp dönecem ayrıca muştamı görewlisiniz orda bir üyemiz var
    kendisi polis memuru fatih abi onunla tanışıyormusunuz ?

Sayfayı Paylaş