Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18.10.2015 ESKISEHIR ORGANIZASYONU....@Dadaş34 @sametbalcik @Maviş

Müsaitsen yengemi al gel niyazi amcam hem sigara içenlerede mani olursun
emoji6.png

16cdf48
Müsaitsen yengemi al gel niyazi amcam hem sigara içenlerede mani olursun

16cdf48
Canım kardeşim sigarayı bırakma konusunda sana özel ilgi ve hassasiyet göstereceğimden emin olabilirsin. Hele hele Allah C.C. sana sağlığına çok dikkat etmeni mecbur kılan dünya tatlısı hazinelerini bağışlamışken..
LÜTFEN UNUTMA, Evlatlarımıza her şeyden önce SAĞLIKLI EBEVEYN OLMAYI BORÇLUYUZ.
Ben inanıyorum ki çok yakın zamanda sigarayı bırakacak ve seni seven herkesi sevindireceksin.

Kimler geliyor güncelleyelim listeyi hadi bakalım

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

C.tesi günü kaçta nerde buluşuyoruz, tam detaylı bilgiyi alabilirsek herkesin haberi olurr.. :)
Ahmetcim organizatörümüz detayları bekliyoruz..

Bu haftasonu Eskişehir'e teğet geçtim ☺ Boluyu dolaştım, Gölcük, Sünnet Gölü, Mudurnu ve Göynük'te gezindik, 700km yol yaptim, neyse Eskişehir'e haziriz inşallah allah nasip ederse.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu haftasonu Eskişehir'e teğet geçtim Boluyu dolaştım, Gölcük, Sünnet Gölü, Mudurnu ve Göynük'te gezindik, 700km yol yaptim, neyse Eskişehir'e haziriz inşallah allah nasip ederse.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Maşallah iyi gezmişsin abi

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Geri
Üst Alt