Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

17'' Durban Replika

Hayırlı olsun güle güle kullanın..

Trakya'dan gönderildi..

Daha önce hiç replika kullanmadim görünüş olarak kusursuz beklediğimden güzel çıktı ama sağlamlık konusunda bise diyemicem orasını takınca anlicaz.Dogru mu yaptık yanlış mı yaptık o zaman anlicaz :rolleyes:

bende de replika 18" var öyle çukurlara girdim ki ufak yamulmalar dışında şükür bişey olmadı.
güzel günlerde nazarsız kullan

Öncelikle hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Replika janta göre 1200 tl biraz fazla geldi açıkçası. O fiyat aralığında orjinal jant bulabilirdiniz diye düşünüyorum. Ayrıca replika jantlarda balans tutmama vs sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bilezik ile takilanlarda balans problemi oluyor diye biliyorum. 2000-3000 km kullanıp statik balans ile duzeliyormus genelde.
[doublepost=1480514811,1480514298][/doublepost]
bende de replika 18" var öyle çukurlara girdim ki ufak yamulmalar dışında şükür bişey olmadı.
güzel günlerde nazarsız kullan
Balans sorunu yaşadınmı abi sen 18" lerde?

Bilezik ile takilanlarda balans problemi oluyor diye biliyorum. 2000-3000 km kullanıp statik balans ile duzeliyormus genelde.
[doublepost=1480514811,1480514298][/doublepost]
Balans sorunu yaşadınmı abi sen 18" lerde?
balansı uğraştırmıyo dersem yalan olur. bazen sorunsuz oluyor bazen de tutturmıyoruz.
lastiği boşta balans yaptırıyorum. sonra araca bağlayıp araç üstünde balans yapıyoruz ki problem burda oluyor.
bileziklerimiz de var yaneee:D

Geri
Üst Alt