Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

17 Ağustos 1999 depremi

Konu, 'Sohbet' kısmında ZaferAykan tarafından paylaşıldı.

1. ZaferAykan

ZaferAykan SCW Üyesi

362
    72
    28
    17 Ağustos 1999 depremi Mw ölçeğine göre 7,5 büyüklüğünde gerçekleşen deprem, büyük çapta can ve mal kaybına neden olmuştur. yaklaşık 50.000 ölüm, ağır-hafif 100.000'e yakın yaralı olmuştur. Deprem gerek büyüklük, gerek etkilediği alanın genişliği, gerekse sebep olduğu maddi kayıplar açısından son yüzyılın en büyük depremlerinden biridir.

Bende bir depremzede olarak ; Bu afette hayatını kaybedenleri saygıyla anıyorum. Yakınlarını kaybedenler içinse Allah'tan sabır diliyorum.
    :(

2. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    hayatını kaybeden herkese allahtan rahmet diliyorum

3. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    allah rahmet eylesın olenlere
    allah bızlere bır daha bu acıyı yaşatmasın

4. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    depremler her zaman olabilir. millet olarak en büyük eksiğimiz her zaman, her türlü kötü olaya hazırlıksız yakalanmamız. umarım bir daha böyle büyük acılar yaşanmaz.

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Allah kimseye böyle bişi yaşatmasın tekrar.. :( :(

6. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    allah hepimizi korusun kimseye göstermesin böyle acılar allahtan rahmet diliyor saygıyla anıyoruz...

7. digiersoy

digiersoy SCW Üyesi

2.672
    643
    113
    Allah kimseye böyle bi acı yaşatmasın inş.

8. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    depremden 1 yıl sonra Gölcük donanmada askerdim, fay hattının geçtiği yer dozerle harfiyat yapılmış gibiydi. ölenlerin sayısının kaybolanlarla beraber değerlendirildiğinde öngörülen rakamlar çok korkutucu. Allah bizi sevdiklerimizle terbiye etmesin cezalandırmasın inşallah.

Sayfayı Paylaş