Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

15000km ara bakımı

10000 km'de aracıma seat servisi 900 tl masraf çıkardı. Dışarda servise soktum hava filtresi ve polen filtresinin çok temiz olduğunu söylediler değişmedim. Bujileri de ben erken olduğunu düşünüp değiştirmedim. Sadece yağ değişimi ve yağ filtresi değişimi yapıldı. 200 tl aldılar.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

garanti varsa servise gidin bence.daha ucuz fiyatlı yetkili servisler araştırılabilir belki

Hava - Yağ - Polen Filtresi : 105 lira
Seat Leon 1.2 Tsı Bosch Filtre Bakım Seti (2013-2017) Cjz - n11.com

Mobil 1 Yağ : 104 lira
Mobil 1 Esp Formula 5w-30 4 Lt Motor Yağı GittiGidiyor'da 194790625

buji değişimi için bence erken... Benzin filtresi değişiyor mu leonum olmadığı için bilmiyorum :)
Linklerle hiç ilgim yok örnek olsun diye koydum. Uyumluluğunu kendiniz araştırırsınız...
60 lira da dışarıda bir ustaya verseniz...
Toplamda 270 liraya hallolmuş olur... Dediğim gibi benzin filtresi de değişirse 60-70 lira daha artar fiyat...

Araç dsg ise mecbur yetkili servise :)

2015 1.2 Stayle 90 Hp garantili aracımı Altur Seat servisine götürdüm 3 saat içerisinde teslim aldım.Tüm filitreler ve yağ değişimi bakımı dahil 575,00 TL ye yaptırdım.(2017 Şubat ayında yaptırdım)

Geri
Üst Alt