Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

15.000 bakımı geldi çattı

Giderken yağını kendin götür ve servise yağ indirimini yapmalarını iste böylelikle fiyatı da düşmüş olur

15 binde onu kabul ederler mi acaba ? Çünkü daha koskoca 1 sene garanti hakkı var. Mecbur gelecek diye görürlerse kabul etmeyebilirler. Ama tabi denemekten zarar çıkmaz.

15 binde onu kabul ederler mi acaba ? Çünkü daha koskoca 1 sene garanti hakkı var. Mecbur gelecek diye görürlerse kabul etmeyebilirler. Ama tabi denemekten zarar çıkmaz.
Ben kendi yağımı alıp gittim ilk bakıma sıkıntı olmadı fakat birçok servis kabul etmiyo fazla para alamıyoruz diye tam nerede oturuyorsun anadolu yakasında kartal doğuş kendi yağını kabul ediyor . Birde yağ tıpasını yeni taktir 3 tl birşey di sanırım eski tıpa gevşeme yapıyor

Bugün 15.000 km bakımını yaptırdım, bakım yaklaşık 2 saat sürdü, aracımı yıkayıp iade ettiler :) (GOP AYGÜV)

412 TL tuttu 15.000 bakımı, kredi kartına 6 taksit yaptılar, Allah kaza bela vermesin inşallah.

Ben kendi yağımı alıp gittim ilk bakıma sıkıntı olmadı fakat birçok servis kabul etmiyo fazla para alamıyoruz diye tam nerede oturuyorsun anadolu yakasında kartal doğuş kendi yağını kabul ediyor . Birde yağ tıpasını yeni taktir 3 tl birşey di sanırım eski tıpa gevşeme yapıyor
kendin alıp gidince yağı size o konuda birşey imzalattılar mı ? yani yağı müsteri kendi getirdi falan gibisinden ? daha önce bu konuda okumuştum öyle bir şeyler ,bu durumda motor da herhangi bir sorun olduğunda garanti durumunu etkiliyor diye..

kendin alıp gidince yağı size o konuda birşey imzalattılar mı ? yani yağı müsteri kendi getirdi falan gibisinden ? daha önce bu konuda okumuştum öyle bir şeyler ,bu durumda motor da herhangi bir sorun olduğunda garanti durumunu etkiliyor diye..

Servis yapılan iş dökümüne yazıyor marka ve model yağı kullanıcı tarafından getirilmiştir diye servis formunu imzalamak zorunda kalıyorsunuz zaten ayrıca bana söylenen motor da sarma olursa karşılamıyor denildi diğer hatalardan dolayı arıza olursa karşılıyor bu servisin iyi niyetine bağlı denildi

Servis yapılan iş dökümüne yazıyor marka ve model yağı kullanıcı tarafından getirilmiştir diye servis formunu imzalamak zorunda kalıyorsunuz zaten ayrıca bana söylenen motor da sarma olursa karşılamıyor denildi diğer hatalardan dolayı arıza olursa karşılıyor bu servisin iyi niyetine bağlı denildi
açıkçası ben bu garanti olayına pek itibar da etmiyorum doğuşun, sonuçta birçok örnekleri mevcut kullanıcı hatası diyip çıkıyorlar işin içinden işin yoksa git mahkemelerde uğraş dercesine , aynı zamanda yağdanda 2 katı para alınması hiç hoş birşey değil kaldıki bizim aldığımız fiyatın çok çok ucuzununa alıyorlar toplu olarak ,garanti olayı için gidiyor kullanıcılar bu 15000 bakımına %90ı diyebilirim zaten

Geri
Üst Alt