Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

100 tl lik benzinle kaç km yol yapıyorsunuz?

10-15 sene önce 150-200 kuruş yakıyo diyen adam hala aynı rakamları sanki hiç zam gelmemiş gibi otomatiğe bağlamış

ben bakımdan sonra cok cok dusecegıne ınanmmıyorum acıkcası ıstanbulda aten trafık yuzunden ortalamanın cok dusmesını beklememek lazım. ben kurtkoydeyım trafık yok hıc okulumun yolu dumudz 5.9 - 6.3 arasında oynuyor

Hayırlı olsun inşallah düşer. bakım falan yaptırırsan etkisi olabilirbende o yönde gidiyorum şu anda. Bakalım nasıl olacak.

teşekkürler araç sıfır bakalım biraz aşınmalardan sonra inş daha uzun km giderim.yoksa buşekilde giderse eski dizel aracımı çok arıcam gibi gözüküyor.

teşekkürler araç sıfır bakalım biraz aşınmalardan sonra inş daha uzun km giderim.yoksa buşekilde giderse eski dizel aracımı çok arıcam gibi gözüküyor.
Daha önce 1.2 TSI kullandım basmazsan çok ta yakan bir araç değil onu söyleyebilirim.

100 tl ile 420 km yol yaptım şehiriçi basmazsam.
Ama basarsam 360-370 km arasında gidiyorum.

100 tl ye en son 410 gıttım 30 35 de gıderı vardı.. 2.0d

Geri
Üst Alt