Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

10 aralık perş. Spontane askerlik öncesi buluşma

siz gelirken direk beni ariyosunuz...hava durumuna bağli olarak fener ya da direk cadde olabilir görüceğiz yarın.dedim ya spontane buluşma olacak:D

---------- Post added at 01:43 ---------- Previous post was at 01:42 ----------

ayipsin i.e. mi kaldı =)

kaçta çıkalım Volkan peki bu taraftan :D

Ayıp ettin volkan gelebilirim dedim önceden zaten :) Ozan sağ olsun alacak beni sonra yanınızdayız :D

erhanım şaka yaptim he sakın yanlış anlama..
halin kötü olursa sakın kalkıp gelme yat dinlen...sonra şu h1n1 moduna girersen üzülürüm benim yüzümden oldu diye

---------- Post added at 01:45 ---------- Previous post was at 01:44 ----------

kaçta çıkalım Volkan peki bu taraftan :D

12.30 fln kafi erhan

Yok be Volkanım ne yanlışı, ya patladım evde 3 gün olacak neredeyse :D hava almam lazım. Karşı havası iyi gelir bana :) Caddede buluşursak ne güzel olur açılırım :D

caddede park sorunu yaşayabiliriz diye düşündüm erhan..nerden baksan 7-8 araç olucaz gerçi ayri ayri park etmiş oluruz heralde ama işte herkes rahat park etsin die düşündüm..
aslinda caddede olsak suadiye havelkada hafif serin havada nargileleri tüttürsek epey güzel olur =)

Abi bana herşey olur aslında hiç farketmez :D Arabamda yok olan düşünsün :p

yanlız ömercan batu ikilisinden ses çıkmadı..fırtına öncesi sessizlik mi bu =)

Asker sıte acılmıomu hala

---------- Post added at 01:58 ---------- Previous post was at 01:57 ----------

yanlız ömercan batu ikilisinden ses çıkmadı..fırtına öncesi sessizlik mi bu =)

Az once bunu dusunyodum bende camda sıgaramı ıcıp uzaklara bakarken :D

Asker sıte acılmıomu hala

---------- Post added at 01:58 ---------- Previous post was at 01:57 ----------

Az once bunu dusunyodum bende camda sıgaramı ıcıp uzaklara bakarken :D

site açilmiyi biıradır...

sigaranı içip uzaklara bakarken ömercanla batuyu mu düşlüyosun...
recep ivedikteki body building seven kamyoncu gibi bi durumdamisin yani hahaha...iri çocukları kestirmişsin gözüne:p

Geri
Üst Alt