Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1 haftalık Emil ustanın yaptıgı Yerli Komple Varex egzoz

Konu, 'Satıyorum' kısmında CihanLeon tarafından paylaşıldı.

1. CihanLeon

CihanLeon SCW Üyesi

27
    33
    13
    1 hafta önce Emil ustaya harika bir kumandalı yerli komple Varex egzoz yaptırdım. Kapatınca ses sıfır oluyor. Açınca da mukemmel bir ses ortaya çıkıyor. Dün arkadaşım gece ful kumanda açık gezmiş ve polis çevirmesine girip ceza yemiş. Mecburen cıkarmak zorunda kalıyorum. Daha 1 haftalık ve cok uygun bir fiyata egzozumu satacağım. Emil ustanın ne kadar guzel egzoz yaptığını herkes bilir. Arkadaşım dikkatsizliği yüzünden satmak zorunda bıraktı beni. Almak isteyen olursa ulaşsın fotografı ve videosu [​IMG]

Sent from my iPhone using Tapatalk

mertesn, fimus ve asi_mavi1907 bunu beğendi.
  2. DoncorLEONe

DoncorLEONe SCW Üyesi

66
    44
    18
    Fiyat bilgiside paylasirsaniz sevinirim.
    @CihanLeon

3. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.291
    4.476
    113
    çıkart kontrolunü yaptır tekrar tak.
    haaa bu arada cezayı da o arkadaşına ver ödesin...

fimus, Kara Kuzay, 26_BC_726 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. H.G.Koçer

H.G.Koçer SCW Üyesi

331
    214
    43
    Yazık olmuş hevesin kaçmış belli. Cezayı kesinlikle arkadaşın ödemeli elalemin arabasıyla gerdeğe girilmez ;) kireç abinin dediği gibi kontrolden sonra egzosu takablrsn geri ama polis kara listeye aldıysa her çevirmede çevirme + egzost kontrolüne girersin bir sonra ki çevirmede de patlaman mümkün. Seni anlıyorum allah sabır ve kolaylık versin hayırlı satışlar.

fimus, 26_BC_726 ve KİREÇ bunu beğendi.
  5. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.745
    5.596
    113
    Bence de sen söktürüp orjinali taktır kontrolden geç polise göster hemen değiştir sessiz bicimde dolaşmaya devam birde kumandayı sislerden alsın polis kumandaya bassa bile çalışmaz böylelikle

kurye ile elden teslime verildi

Bunu beğendi. Kara Kuzay bunu beğendi.
  6. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Fiyat yazalım..

7. seckin2001

seckin2001 Avrupa Bölge Sorumlusu

2.025
    1.672
    113
  8. CihanLeon

CihanLeon SCW Üyesi

27
    33
    13
    Artık bu olay ustune polisle tekrar tekrar uğraşmak istemiyorum her çevirmede egzozdan ceza yeme riskim diger araçlara gore daha yüksek polis bir kere egzozdan ceza yazdı cunku. Ceza konusunda arkadasın ödemesi sorun degil yani o da dedi ben ödeyim diye ama onemli olan o kadar egzoz yaptırıp sonradan bu dikkatsizlikten kaynaklanan olay ustune satmak o cidden üzüyor. Eger almayı düşünen varsa ben bugun egzozu çıkaracağım. Emilin yaptıgı kumandalı yerli komple Varex egzoz sistemi 1900e yapıldı. Cok kaliteli bir egzoz. Kapatınca sıfır ses açınca da inanılmaz tok ve harika bir ses. Ve daha bir haftalık. Ama ben sırf zararım cıksın diye gercekten ucuzdan vereceğim yani nasılsa kullanamayacağım bari alan keyfini sürsün

Bunu beğendi. fimus bunu beğendi.
  9. DoncorLEONe

DoncorLEONe SCW Üyesi

66
    44
    18
    Gecmis olsun oncelikle. Nekadara birakacaksiniz butceme uygun gelirse ben talibim egzozunuza.

10. CihanLeon

CihanLeon SCW Üyesi

27
    33
    13
    Valla hem karsı tarafı hemde kendi bütçemizi sarsmayacak sekilde egzozu bırakacağım hem artık egzoz bana yaramayacak hem de karsı tarafın cok iyi bir egzozu olur ama bu fiyatı ozelden konuşarak ayarlarız cunku aklımda bir fiyat belirlemedim konuşarak bi fiyat ayarlarız diye düşünüyorum

Sayfayı Paylaş