Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 depoyla kaç kilometre yapıyorsunuz?

1 depo hesabı yapamadım ama suan arabamı seviyorum sakın kullanımda 50 tl ile yakıtla 212 km yaptım :) sanırım 700 ü gecerim uzun yolda 45 lt depom ile

yok yok 1ceyrekle 200 yapdım 2 ci ceyekle 50 km flle 400 ü devirirsem iyidir :D

Önceki 1.6 leonuma Erzincan'a yola çıkmadan doldurdum tam 56lt aldığını gördüm tabi alabildiği kadar dolsun dedim....

Depo samandirasinda ya da gostergede bir dengesizlik var sanirim...yarim depodayken 450km yapmis oluyorum...kalan yarim depo ile dha 200 ile 220 km arasi yapiyorum ve isik yaniyor..

benzın fıyatları yuzunden yaklasık 3 aydır depo doldurmyorum ama doldurdugumda karma 700 750 km gıdıyordum

1 depo hesabı yapamadım ama suan arabamı seviyorum sakın kullanımda 50 tl ile yakıtla 212 km yaptım :) sanırım 700 ü gecerim uzun yolda 45 lt depom ile

turbosunu sökmeden önceki hali olsaydı 50 tl ile nerede 212 km yapacaktın?

1.6 8v Stylance ımla 35 Lt LPG yle 350 km yol yaparım.. ;)
Türk Lirası Olarak Tutarı Biraz Değişio tabi, Karsta Öğretmenim Burda Lpgnin litresi 2.400 burda depom 80 - 85 e doluo, kırkıkkalede hala 2000 liranın altında satan yerler varmış arkadaş ordan doldurdu ankaradan gelirken 70 TL bile tutmamış..

Seat Cordoba1.4 TDI stylance ile 1230 km yaptım...

Toyota Corolla 1.4 D4D SOL multimode ile 1032 yaptım...

en güncel ptesi edirneye giderken doldurdum izmitten çıktım otobanda 120/130 km/h istanbulda trafik çok yoğun değildi. dönüştede gemliğe geçtim gece toplam da 890 yaptım kassaydım 1000'i geçerdi diye düşünüyorum

Geri
Üst Alt