Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 depoyla kaç kilometre yapıyorsunuz?

damla ve trafik olayı burada da geçerli :)) değerlerin çok iyi ondan sordum

Bu kullanım ilede alakalı kardeşim ya ekrandaki göstergeye uyarsan araç yakıt konusunda abartmıyo.gaza basma devir olayları yokuşlar inişler vs. vs. dur kalklar aslında yakıt konusunda çok etken var arttıran yada azalttıran.Yakıt konusunda fazla yaktığında kullanıcının asıl aracı kullandığına bağlıyorum ben genelde.

Bu kullanım ilede alakalı kardeşim ya ekrandaki göstergeye uyarsan araç yakıt konusunda abartmıyo.gaza basma devir olayları yokuşlar inişler vs. vs. dur kalklar aslında yakıt konusunda çok etken var arttıran yada azalttıran.Yakıt konusunda fazla yaktığında kullanıcının asıl aracı kullandığına bağlıyorum ben genelde.

tabii ki kullanım çok önemli .. çok trafige takılmadıkca, mesafede kısa degilse, 6-7 lt arası tüketimi oluyor ..

1.6 100 hp focus 50 lt depo

hiç fullemedim fakat 50 liraya 120 km zor gidiyorum..

(1.4t)Arkadas bendemı arıza var ya ben sehır ıcı 500 sehır dısı 600 anca goruyorum bı jant var altı ustu oda orjınal cok bır kg oldugunu sanmıyorum....

1.4TSI'ın gözünü seveyim 800km de gidiyo 290km de 1 depoyla.. :D :D

Geri
Üst Alt