Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 depoyla kaç kilometre yapıyorsunuz?

1.6 leon 2006 şehir içi 500 şehir dışı 650 başka yok :D

aybars tamam 1.6 8v yakarda bu kadarda yakmaz ya nasıl kullanyosun

şemun benim okula gidişim hep rampa.yani eğimli yoldan çıkıyorsun ve 1 yakıyorsa normalde, o yolda 3 yakıyor..100 110 sabit hızla 200km. yol gittim..depom full dü yola çıkmadan..200 km sonunda tekrar fulledim 98 tl aldı..benzin 3.96 idi o zaman(95 oktan).
hatta yol bilgisayarında ortalama 8 küsür gösteriyordu.ama hesaba vurduğunda 12 litreden fazla

1.6 leon sport up
Depoyu fulletmedim ama her seferinde 50 tl lik benzin alıyorum,75-80 km olduğunda ışık yanıyor... :(
2.0 tfsi cupralarla aynı yakıyor benim leon herhalde:D

şemun benim okula gidişim hep rampa.yani eğimli yoldan çıkıyorsun ve 1 yakıyorsa normalde, o yolda 3 yakıyor..100 110 sabit hızla 200km. yol gittim..depom full dü yola çıkmadan..200 km sonunda tekrar fulledim 98 tl aldı..benzin 3.96 idi o zaman(95 oktan).

dogru kayış dagı yorar aracı ama temız hava alıyosun:)

Full depo 800leri görüyorum fırlama gibi kullanmazsam:) Ama bu aralar 700 750lere düştü metrobüs çalışmasından oluşan accayip trafik ve sınavlar sebebiyle gerilen sinirlerim yüzünden fazla abanmaya başladım:)

1.6 leon sport up
Depoyu fulletmedim ama her seferinde 50 tl lik benzin alıyorum,75-80 km olduğunda ışık yanıyor...
2.0 tfsi cupralarla aynı yakıyor benim leon herhalde

maşş..:D bana çok çok fazla geldi yakıt ben 50tl ile 180 190 200 km leri görebiliyorum bir sorun olabilir mi acaba

Full depo 800leri görüyorum fırlama gibi kullanmazsam:) Ama bu aralar 700 750lere düştü metrobüs çalışmasından oluşan accayip trafik ve sınavlar sebebiyle gerilen sinirlerim yüzünden fazla abanmaya başladım:)

maşş..:D bana çok çok fazla geldi yakıt ben 50tl ile 180 190 200 km leri görebiliyorum bir sorun olabilir mi acaba
45 bin bakımı bayağı geçti o yüzden olacağını tahmin ediyorum bakımdan sonra normale dönmezse yolcudur abbas bağlasan durmaz:D

Şehir içinde 700 ile 750 arasında yakıyo full depo ile 1.4 TSİ Şehir Dışında 850-900 Ancak yakar Şehir Dışında Denemedim Ama Tahmini Hesap Bu Kadar Yakması Lazım Yakmazsada Hakkımızda Hayırlısı :)

Geri
Üst Alt