Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 Depo ile 1661 km...

resimleri ilk sayfaya ekledim bahadır ağbi depoyu fulledim çıktım tam bitirmedim 1661 km de iken 10 km gider yazıyordu yol bilgisayarında daha 70-80 km gideri vardı yani

ben mazotu 2.51 den alıyorum yani 98 krş dan daha az oluyor:)

62 lt aldım 3-4 sefer Ayberk o 45 lt yazısına inanma sen 55in altında daha hiç almadım ben hep tamamını bitirir öyle doldururum depoyu yedek yada hava boşlugu ne die tabir edersek artık onuda doldurdugumda 62 lt aldıgı oldu ilk başta pompada sorun var demiştim ama pompadan değilmiş başka petrollerdede aynısı oldu

ewt bnm ibizamda 56 lt kadar aldığı oluyor, ama eurodiesel kullanmıyor musun sen? ne yakıtı kullanıyorsun? ben de yeni bir cihaz aldım motor filtresi ile yakıt bilmem neresine takılan hortumun üzerinde mıknatıslı bir cihaz. aracın co2 emisyon değerlerini düzeltiyormuş, çekişini arttırıyormuş ve yakıtta da %10-15 kadar tasarruf sağlıyormuş. adı da super x fuel saver. netten aldım ucuza geldi. tam depo bitirip denemişliğim olmadı henüz yeni aldığım için ama bir şeyler bekliyorum açıkçası :)

ewt bnm ibizamda 56 lt kadar aldığı oluyor, ama eurodiesel kullanmıyor musun sen? ne yakıtı kullanıyorsun? ben de yeni bir cihaz aldım motor filtresi ile yakıt bilmem neresine takılan hortumun üzerinde mıknatıslı bir cihaz. aracın co2 emisyon değerlerini düzeltiyormuş, çekişini arttırıyormuş ve yakıtta da %10-15 kadar tasarruf sağlıyormuş. adı da super x fuel saver. netten aldım ucuza geldi. tam depo bitirip denemişliğim olmadı henüz yeni aldığım için ama bir şeyler bekliyorum açıkçası :)

ben normal mazot alıyorum kırsal motorin yani euro kullanmıyorum

hmm orda kırsal motorin de ucuzmuş o zmn :) 3070 eurodiesel, 2900 fln da kırsal idi yanlış hatırlamıyorsam

yeniceye varmadan çağ ünivin karşısında bir petrol var orada 2.57 idi en son tavsiye ederim temiz oranın mazotu. birde çikobirlik karşısında ikinci el showrooma varmadan S Oil var orada da ucuz 2.64 idi orada da en son üstemel petrol onlarında mazotu güzel deneyebilirsin

yeniceye varmadan çağ ünivin karşısında bir petrol var orada 2.57 idi en son tavsiye ederim temiz oranın mazotu. birde çikobirlik karşısında ikinci el showrooma varmadan S Oil var orada da ucuz 2.64 idi orada da en son üstemel petrol onlarında mazotu güzel deneyebilirsin

peki eurodiesel neden kullanmıyorsun? pahalı diye mi? bizim araçlara eurodiesel öneriyorlar hep.

peki eurodiesel neden kullanmıyorsun? pahalı diye mi? bizim araçlara eurodiesel öneriyorlar hep.

euro dizeli kullanmama nedenim pahalı olması aynı para olsa euro dizel alırım ama ben bundan bir zarar görmedim 50 kuruşa yakın zaman zaman daha fazla fark ettiği oluyor buda her depoda(60lt) 30 tl fark yapıyor o yüzden kırsala devam filtreyi 10binde bir değişir kırsal koyarım

görkem, müthiş değerler elde ediyorsun. sırf bu avantajlı değerler yüzünden aracını satmamalısın. (1.2 tdi ile alakalı konu açmıştın ya!) satacak olsan bile bence önce noter huzurunda bir test yapıp bu değeri onaylat ve ondan sonra sat, valla bence vw bile talip olur. citroen yarı otomatik 2 araçla (1,6 hdi 110 hp) test yapmış, test koşullarını açıklamamış ve bu değeri basın aracılığı ile yaymıştı. değer 3,86 lt idi yanlış hatırlamıyorsam.

sen şu anda %13 daha avantajlısın. sabrımdan dolayı beni çok tebrik ettiler ama ben de seni tebrik ediyorum kardeşim. kazasız belasız inşallah.

görkem, müthiş değerler elde ediyorsun. sırf bu avantajlı değerler yüzünden aracını satmamalısın. (1.2 tdi ile alakalı konu açmıştın ya!) satacak olsan bile bence önce noter huzurunda bir test yapıp bu değeri onaylat ve ondan sonra sat, valla bence vw bile talip olur. citroen yarı otomatik 2 araçla (1,6 hdi 110 hp) test yapmış, test koşullarını açıklamamış ve bu değeri basın aracılığı ile yaymıştı. değer 3,86 lt idi yanlış hatırlamıyorsam.

sen şu anda %13 daha avantajlısın. sabrımdan dolayı beni çok tebrik ettiler ama ben de seni tebrik ediyorum kardeşim. kazasız belasız inşallah.

o konu aklımda benimde noter huzurunda bu işi birgün yapacam :) mersin - adana otoyolunda 10-12 sefer gidiş geliş yapsam 1750 yi yaparım ama noter huzurunda olacagında noter buna çok para ister bence:)

Geri
Üst Alt