Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.8t LEON arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saolasın abi eski lafını kabul etmiyorum bilesin sadece yapılması gereken bazı işlemleri var arabaya nasıl bakılırmış herkes görücek......:eek:key:

Eskiden kastım aracın eski olması değil... Benim önceki araç olduğu için.. :) Maddi durumum el verseydi kesinlikle onu takasa vermezdim. Benim için Seat'ın en özel arabasıdır. 10 sene sonra tekrar almayı bile düşünebilirim. :)

Ben de nerde bu adam diyorum :)
Bi dahaki subway'e sarı 1.8t de gelecek konuştuk serhatla :) silikon borulara da bakıcaz..
Bu arada yarın subwayde grand opening var, 1 alana 1 bedava..
topla herkesi, kurutalım :) :)
hahahah senı aradım uyuyordun yoksa bugun geldık efe ıle sub'a yemege:D zaten soyledı yarın gelıyorsunuz utkuya soyledım falan fılan dedı puhaha
:) verin zehri iğneciler sizi :D

huzuru bulan tarafız desek ;)

serhat bey yeni aracınız hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim...

Serhat elimde K04 Cupra Turbosu, Cupra enjektörler, 4 Bar FPR, Bosch 044 Benzin Pompasi, Cupra twin intercooler, işine yarayacak bazı silikon hortumlar var. Lazım olursa haberleşiriz:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt