Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1.8T cupra ilanı hakkında

Konu, 'Sohbet' kısmında bose tarafından paylaşıldı.

1. bose

bose SCW Üyesi

137
    39
    28
    bu araba önce Antalyadaydı orda satılamadı sonra başka bi yere gitti şimdi de İstanbulda satılmaya çalışılıyor,benim arabayı almadan önce bu model için araştırma yapmıştım uzun zamandır biliyorum bu arabayı,hani diyeceğim 130 binlerdeydi bu araba şimdi bir galerici almış 70 bin yazmış,ya bu kadar kandırmaca bu kadar salak yerine konulmaca olur mu,bu arabalardan zaten 3-5 tane var Türkiyede hani anlıyacam aynısından 20 bin tane olsa... hadi gelin de bu galericilere güvenin,galerici satıyorsa o arabayı incelemiyorum bile artık

Seat Leon 1.8T Cupra 2004 Model 30.500 TL Galeriden satılık ikinci el Siyah renk - 65660567

2. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    bu aracın antalyadaki sahibi yanılmıyorsam buraya üyeydi ve araç hakkında bilgi vermişti sanki..kazalı ve komple boyalı olduğunu hatırlıyorum ayrıca bir kaç eksiği vardı..yazık valla herkes birilerini düdüklemenin peşinde.

3. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    direksiyon ve aynaları eski model takılmış komple mat siyaha boyanmış bir araç antalyadaki sahibi üyemiz iyi durumda olduğunu ve sıkıntısı olmadığını söylüyordu ama pek güven vermiyor bu araç açıkcası mevzu kimseyi yalancı çıkarmak değil ancak biraz elle tutulur delil de lazım bu araba için gerçi motor sağlamsa şasi sağlamsa gerisi teferuat :)

4. Murat34

Murat34 SCW Üyesi

757
    167
    43
    Dolandırıcılığı en iyi yapan milletiz. Haram paradan haberleri yok galiba bu adamların.

Bunu beğendi. - 48 - bunu beğendi.
  5. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Antalyalı sahıbı sıteye uye ve 25-26 cıvarına satıyordu.On taraftan bakınca aracın cızgılerı zaten kendısını bellı edıyor.

Ilanda yazana bakın''İRİDYUM BASKI BALATA VARDIR''

6. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    arkadaşlar zaten aracın satıldıgı yerden belli oto center ne kadar üç kagıtçı ne kadar dolandırıcı galerici varsa hepsi orda toplanmıştır ve bunu herkes bilir akıllı bir adamın işi degıldır oto center dan araç almak tam yerine düşmüş zaten...

7. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    bu memlekette bu yüzden kimse kimseye güvenemiyo....

8. bose

bose SCW Üyesi

137
    39
    28
    eski sahibi ne gülüyordur şimdi benim araba nasıl 70 bin km oldu diye:)

9. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    eskı sahıbını tanıyorum ben antalyadan adamda bıtanede 1.9tdi cordoba vardı 6 ılerı ıbrahım dıe bır adam blıorm bu arabayıda goz gore gore ınsanları kandırıolar ayıp

10. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Bunlar göze çarpanlar bunun gibi daha çok fazla örnek var.

Sayfayı Paylaş