Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1.8 ' e cupra2 yayları !

Konu, 'Tuning' kısmında OnurGungor tarafından paylaşıldı.

1. OnurGungor

OnurGungor SCW Üyesi

471
    19
    18
    arkadaşlar öncelikle selamlar ...hemen konuya geçeyim !
    aracımın ön kısmı leylek gibi havada duruyor.yaklaşık bi 8 cm kadar hemde ! ... lastikle çamurluk arasındaki mesafe yani.geçen lpg'de iken,170 km/h'de arabam takılı kaldı daha da hızlanmadı :( benzinde denemedim fakat arabanın bu şekilde olması beni biraz rahatsız etti . internette çeşitli yay grupları var fakat aracıma uygun olarak cupra2'nin yay setini buldum , acaba benim aracıma uyum sağlar mı alsam diye meraklardayım.. polo 6n yayları aracıma uyum sağlarmı onu da sorayım yeri gelmişken ? aracımın arka tarafının yukseklığı normal fakat on taraf çok yukarda .. belki ön tarafı alçaltarak 170 km/h duvarını geçebilirim diye umuyorum . bilgilendirirseniz sevinirim...

saygılar ve sevgiler .

2. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    araç ne?

170 de gitmediyse gaz ayarı iyice kısık demektir.

3. OnurGungor

OnurGungor SCW Üyesi

471
    19
    18
    araç , 93 model 1.8 ibiza glxi ... 90 psliklerden ...

4. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Cupra2 ıcın olan yaylardan yada golf 2 ıcın uretılmıs yaylardan takabılırsın

5. OnurGungor

OnurGungor SCW Üyesi

471
    19
    18
    abi peki , herhangi bi sorun olmaz dimi :)

6. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    aynı kasa ztn onur,sadece sene farkı var,olmaz sorun zaten sorun olcagını en basında anlar takan kısı uyarır oyle b durumda;)

7. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Golf 3 olmaz onur,ama golf 2 nınkıler oluyor.Al tak gıtsın foto ekle sonrada oncesı sonrası dıye:)

8. OnurGungor

OnurGungor SCW Üyesi

471
    19
    18
    abi kestirim be kısadan hisse olsun bitsin :) bgun babama dedim leylek gibi havada dedim

babamın cevap şu :D ; işine yarıyomu araba ? evet dedim .... o zmn sür gitsin ne uğraşıosun oğlum diyo adam:) bide benim düşündüklerimi babam onaylasa ahhh ki ne ahhhh :(

9. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    hahaha cok dogru demıs valla ama kasınyoruz ıste,zamanında bende cok duydum o lafları :)

Sayfayı Paylaş