Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 tdi dsg st modeline yay olarak hangi model kullanmamiz gerekir

Suan orjinal yaylar bile bana sert geliyor biraz kalitesiz sanirim yaylari

Bu mesaj LG-H815 cihazımdan SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
O zaman hiçbir yay memnun etmez seni takacağın her yay sertlik ve konfor kaybına neden olur az yada çok ama orjinalden daha sert olur sen Orjinal i sevmiyorsan kesin spor amortisör alman gerekli

Bu mesaj SM-J710FQ cihazımdan SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

O zaman hiçbir yay memnun etmez seni takacağın her yay sertlik ve konfor kaybına neden olur az yada çok ama orjinalden daha sert olur sen Orjinal i sevmiyorsan kesin spor amortisör alman gerekli

Bu mesaj SM-J710FQ cihazımdan SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
17 inclik jantlar var ve haliyle lastik yanaklari ince aracin izolasyon birazda zayif oldugu icin hem ses hemde konfor beni baya rahatsiz ediyor. Yuksek halide biraz ciplak duruyor aracin camurluklar genis falan derken biraz basim dedim ama konforuda cok cok etkilemesin bu halindan daha kotu olmasinida pek istemiyorum acikcasi. Spor amortisorde nasil olur

Bu mesaj LG-H815 cihazımdan SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

eibach öneririm... vogtland a göre daha yumuşak...

Geri
Üst Alt