Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 tdi cr motor leonda

Yunus dinleme abicim sen Faruk abiyi sürekli yatırım amaçlı görüyo her türlü dünya malını.. :) :)

evet arkadaşlar bugün ersesin sahibi halil bey yedek parça listesine 1.6 tdi leonların yedek parçalarının girdiğini ancak halen gelmediğini çok yakında geleceğini söyledi...
vallaha emre maddiyatı hemen halledemem daha düğün yapacam hemde 1 sene sonra kökten değişecek leon ben onu beklerim...

hele şükür sonunda.bide 7 ileri dsg ...off diyorum..geçen vw bayisinde golf comfortline 1.6 105 bg dsg nin fiyatını sordum , 55.450 TL .. leon ne kadar olur acaba ..

hele şükür sonunda.bide 7 ileri dsg ...off diyorum..geçen vw bayisinde golf comfortline 1.6 105 bg dsg nin fiyatını sordum , 55.450 TL .. leon ne kadar olur acaba ..

enaz 47-48 olur dsg lisi ama stle 1.6 ile aralarında 5 bin lira ya olacakmış yada olmayacakmış bilginize....style sanırım 42-43falan olacak!!!

1.6 dizellerin fiyatları ne olacak çok merak ediyorum sanırım leon için en ekonomik seçim olacak...

TSI dan daha pahalı olur ama :)

zannetmiyorum serhatm çünkü halen birçoğuna göre tsi daha iyi...yani millet performans düşünüyor vede sessizlik bide 1.9 un pahalı olma sebebi devletin 1.9 lardan çok vergi almasıymış lükse girdiği için 1.6 tdi lükse girmediği için vergisi düşük olacak...düşünün ki benim 1.6 8v stylance ile 1.9 tdi stylance arasında tam 10 milyar fark vardı o dönemde bundada 5 milyar olur...

Geri
Üst Alt