Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 stylance leon aracım satılıktır..

herkese fikirleri için teşekkür ederim arkadaşlar. kırmızı leonun fiyat farkı tamamen renktendir. bu arada piyasaya göre fiyatın normal olduğu arayanlardan anlaşılıyor. pazarlık payı vardır tabiki..

Araban çok güzel gerçekten, fiyatı da iyi hayırlı satışlar...

aracında iyi fiyat ta iyi bence, beğenmeyen almasın :) hayırlı satışlar süleyman

Durumum olsa almayı düşünürdüm, siyah leona çok yakışıyor, jantlarda çok yakışmış...

kardeşim ibizadan sonra ikimizde birer leon alalım.ne dersin...

Valla güzel olur kardeşim :) leonlar çok hoşuma gidiyor... İleride bunu bir düşünelim..

Çoğu kişi gibi düşünüyorum... Araçta güzel fiyatıda... Tabiki herkes haklı mesela ben bi araca 5 bin tl lik aksesuar takmam... daha doğrusu takamam :) o nedenle benim için o 5 bin tl yok yani... ama yineden araç güzel 3-5 e bakılmaz makul pazarlık yapılır alınır ölene kadar afedersiniz eşşek gibi binilir bu araca!..

arkadaşlar alacağım araç satılacağı için fiyatı 28.500 yaptım. pazarlık payı mevcuttur..

Geri
Üst Alt