Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 stylance leon aracım satılıktır..

4yılı doldurduğu için triger, v kayışı, rulmanlar, bilyalar, antifrezz değişti. Alacak kişi için 4 yıl daha sorunsuz binilecek araç haline geldi..

merhaba ben iki gün önce aracımı satın aldım.
2008 model reference ,
gram boya yok,hata yok
renk kırmızı,
Atiker LPG var
Orjinal ankara arabası (Ankaralılar için önemlidir)
galeriden aldım.
fiyat: 27500 TL
fikir vermesi açısından yazıyorum. Ama sizide artık anlıyorum bencede bu araba 30 000 eder :)

bence fıyat uygun arkadaşlar sanıyorum 27.500 nakıt verene verır arkadaşımız bunu aşşasına hayatta olmaz byle leon.bende abartısız 5 bin tl harcadım aldıgımdan gecen yazdan beri ama satmayı düşünsem 2007 sport up 100000 de tum bakımları yapılmış benım aracta en fazla bu kadar eder heralde dıye duşunuyorum 28.500

merhaba ben iki gün önce aracımı satın aldım.
2008 model reference ,
gram boya yok,hata yok
renk kırmızı,
Atiker LPG var
Orjinal ankara arabası (Ankaralılar için önemlidir)
galeriden aldım.
fiyat: 27500 TL
fikir vermesi açısından yazıyorum. Ama sizide artık anlıyorum bencede bu araba 30 000 eder :)

referance a okadar para vermenize üzüldüm gerçekten. aracımı övmek için yazmıyorum ama leonu leon yapan stylance paketidir. ve referance la ikincielde en aşağı 2 bin tl fiyat farkı vardır.. o paralara stylance alınabilirmiş. hayırlı uğurlu olsun yinede..

evet bende hep sahibinden stylance modeline bakıyordum hep, bir gün galeride gördüm bunu galericilere pek güvenmem, önce adamla anlaştım sen sokarsın teste bi şey çıkarsa almam arabayı çıkmazsa test ücretini alım satıma ekleriz dedim. Teste dediğim gibi temiz çıktı. Bende yünede güvenemedim 100 daha verip servise götürdüm, oradan da aynı sonucu alınca yaşı genç temiz diye aldım. Aynı paraya iki araç arasında kalmıştım,
2006 boyasız stylance
2007 navigasyonlu parça boyalı stylance

gittim üçüncü seçeneği aldım. Neyse hayırlısı olsun.

Umarım sende arabanı dilediğin fiyata satabilirsin.

O araç 28 500 e çok rahat satılır :D

Geri
Üst Alt