Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 Lpgli LEON aranıyor.

Leon mu ? Golf 5 mi ?

• Kullanılan toplam oy
    18
Vay bee kısmet işte :) Bi ara bende astralara baktım ama içime sinmedi almadım o yüzden. Leonun tasarımı gerçekten çok güzel çok şık ve spor duruyor. Beyaz rengine hastayım leonun ama onlarada 42 bin diyolar bütçe elvermez onada :) Türkiye'de her zaman alan kazanır, durdukça herşeyin değeri artıyor o hususta sıkıntı yok :) İşte bi rengi değişik oda olsun artık araba temiz ya daha ne olsun, beyaz olup sakat olacağına mavi olsun temiz olsun :) Biraz binip hevesimi alayım sonra model yükseltecez elbette satarız bi iki seneden. Bence de satma artık temiz araç bulmak gerçekten çok zor... Araç işi aceleye gelmiyo malum pat diye bulamıyosun eldekinin kıymetini bilmek lazım :)

Elindeki temiz olsun musteri hazırdır her zaman kardeşim her malın bi alıcısı var renk olarak da cırkın bır renk de degil reaimdeki evet beyazi kendini daha cok gosteriyor

Eyvallah. Aynen beyaz'a alışığım bide dediğin gibi beyazı gösteriyo kendini krom aksesuarlarla falan baya şık duruyo. Tekrar teşekkür ederim kardeşim ilgin için.. Kazasız sürüşler, keyifli forumlar dilerim :)

İşte şahidi de var arabanın bu şekilde olunca daha gonül rahatlıgıyla alinabilir araba

Vallaha ben şunu bilir şunu söylerim. Araç boyasız ve hatasız ise ve sonradan ek falan yapılmamış oynanmamış ise ( cupra tamponlar marşbiyeller rüzgarlık 17-18-19" jantlar vs) içiniz rahat bir şekilde araca parayı kıyabilirsiniz. Orjinal ve temiz olan herşey para eder bu ülkede.

Vallaha ben şunu bilir şunu söylerim. Araç boyasız ve hatasız ise ve sonradan ek falan yapılmamış oynanmamış ise ( cupra tamponlar marşbiyeller rüzgarlık 17-18-19" jantlar vs) içiniz rahat bir şekilde araca parayı kıyabilirsiniz. Orjinal ve temiz olan herşey para eder bu ülkede.

Haklısın. Eyvallah.

Bence tampon ruzgarlık vs. Yapılmiş olsa bile dger parcalar orjinal boyanmamiş ise de sorun yok leonu olan arabasını seven adamdır sonucta tampon boyanması boyadan bile sayılmaz takılan o tamponlar severek yaptıgı bir iştir

Geri
Üst Alt