Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 çooook yakıyor

Boğaz kelebeğine baktırdığında yani açıp söktükleri anda araç kalibrasyonu bozuluyor tekrar programlamaları gerekiyor aracını bilgisayarda.Bu temiz deyip hiç yazılım yapmadan bu bakımı yaptılarsa yağ buji falan aracının çok yakma sebebinin bu olma ihtimali çok yüksek.
1.4 Tsi ile senin 1.6 nın yakıtı 100 km de 1 lt belki çok zorlarsan 2 lt ye yakın fark eder bu çok büyük bir fark mı ? Bence değil ancak performansı kesinlikle daha iyi.

Yazılım yapcak olan makine 2011 update'i için İstanbul'a gitmiş cuma yazılımı yaptırcam umarım.Dediğiniz gibi olabilir.Benden ondan şüpheleniyorum zaten.Bakalım yazılımda nolcak?!

Malesef benim leonumda gerçekten çok ama çok yakıyor 48 bin km.de, bakımından sonra umarım bu değerler hafifler..

Lpg' ayarında sıkıntı olabılır. Çünku benım aracım su anda 0,22 krs yakıyor

Malesef benim leonumda gerçekten çok ama çok yakıyor 48 bin km.de, bakımından sonra umarım bu değerler hafifler..

Serkan kaç arabadır şikayetçisin gitmiyor yakıyor diye, dönüyon dolaşıyon gene dayanamayıp 1,6ya geliyon :D

Geri
Üst Alt