Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4signo 16v 100bg

hadi hayırlısı olsun onur..sonunda araba alacan sanırım

Yarın ben aracın ilanını koyucam sahibindene link atarım sana.Özellikler 1.4 stella 75 hp dijital klima 4 disk fren vs vs.Aracım füme renkli.

100bg ve sıgno olanlarından dusunuyorum ama yıne de degerlendırırm ılanınızı

100 hp signo düşünüyosun ama lpg yiyince araç aynı performansı vermeyecek.Lpg li araçlara da bakıyosun gördüğüm kadarıyla.Ve aralarındada epey fiyat farkı var.Neyse ben ilanı atarım buradan.

kardeşim ikiside iyi gibi..bazı insanlar sahibindene uçuk fiyatlar yazıyor..beyaz olan 18500-19000 a felan bırakılırsa olabilir ama 21 çok gibi..kırmızıda fena değil..bence 3 aşağı beş yukarı al birini geç..çok düşünürsen ikisinide kaçırırsın..

evet sahibindende çok uçuk fiyat veriyolar özellikle de şu aralar.ben 19 250 istiyorum aracıma.2006 ve 58 binde bi araç için gayet uygun olduğunu düşünüyorum

Geri
Üst Alt