1.4 tsi yazılım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

1.4 tsi yazılım

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında leonman tarafından paylaşıldı.

1. leonman

leonman
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar revo ve superchip düşünmüyorum , sorunsuz bir yazılım için kimi ve nereyi önerirsiniz ?

2. digiersoy

digiersoy
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    113
    Bu konuyla ilgili sitemizde çok yararlı bilgiler var zaten arama yapıp öğrenebilirsiniz...

3. SİMON

SİMON
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    63
    neden revo yada superchıps dusunmuyorsun?? sanayıde adından emın degılım ama evoteck dıye bı fırma var 1.4 tsı de basarılı sonuclar cıkartıyor

4. leonman

leonman
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    revo ve superchip in sürekli sorun çıkardığını duyuyorum o yüzden düşünmüyorum.evoteck i ben de duydum,acaba sitemizde uygulatan arkadaşlar var mı ?

5. SİMON

SİMON
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    63
    Revo nun 1.4 tsi de 2 araba biliyorum sorun cikan leon tsi ve golf tsi ama diger modellerde duymadim ama 1.4 tsi superchips kullanan var sorunsuz sekilse

6. leonman

leonman
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    superchipte de duydum 1-2 kişi o yüzden cesaret edemiyorum.maslakta barbaros bey varmış sanırım bu işi iyi yapanlardan ama çok detaylı bilgim yok açıkcası

7. kurtbil

kurtbil
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    113
    maslakta degıl barbaros abının dukkan eyupte

8. leonman

leonman
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    düzeltme için saol can.peki önerir misin ?

9. tuğra

tuğra
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    28
    valla nasıl işler çıkarır bilmiyorum ama barbaros'un namını ben taa ankarada duydum şahsen

10. kurtbil

kurtbil
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    113
    sıteden yıgıt tsı a barbaros abıde yaptıran ılk kullanıcılardan kendısı bu zamana kadar sıkıntısız kullandı arabasını o da gorurse yorum yapıcaktır.revoya bulasma cunku hala 125 lık motor ıcın dogru duzgun yazılım yapamadılar,sıkıntıları olan arkadaslarım var.Ankaradan Ümit dogan Remaps markası var sıteden omercan da remaps kullanıyor soft b yazılımla arabası gayet tatmınkar oldu hosuma gıttı sorunsuz bınıyor suanda o da .Onu da onerırım,yaptırmayı dusunursen haber ver b kac arkadasımız ıcın ıstanbula gelıcek zaten o sırada senınkı de aradan cıkmıs olur

Sayfayı Paylaş