Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1.4 tsi yazılım

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında leonman tarafından paylaşıldı.

1. leonman

leonman SCW Üyesi

350
    15
    18
    arkadaşlar revo ve superchip düşünmüyorum , sorunsuz bir yazılım için kimi ve nereyi önerirsiniz ?

2. digiersoy

digiersoy SCW Üyesi

2.672
    643
    113
    Bu konuyla ilgili sitemizde çok yararlı bilgiler var zaten arama yapıp öğrenebilirsiniz...

3. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    neden revo yada superchıps dusunmuyorsun?? sanayıde adından emın degılım ama evoteck dıye bı fırma var 1.4 tsı de basarılı sonuclar cıkartıyor

4. leonman

leonman SCW Üyesi

350
    15
    18
    revo ve superchip in sürekli sorun çıkardığını duyuyorum o yüzden düşünmüyorum.evoteck i ben de duydum,acaba sitemizde uygulatan arkadaşlar var mı ?

5. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Revo nun 1.4 tsi de 2 araba biliyorum sorun cikan leon tsi ve golf tsi ama diger modellerde duymadim ama 1.4 tsi superchips kullanan var sorunsuz sekilse

6. leonman

leonman SCW Üyesi

350
    15
    18
    superchipte de duydum 1-2 kişi o yüzden cesaret edemiyorum.maslakta barbaros bey varmış sanırım bu işi iyi yapanlardan ama çok detaylı bilgim yok açıkcası

7. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    maslakta degıl barbaros abının dukkan eyupte

8. leonman

leonman SCW Üyesi

350
    15
    18
    düzeltme için saol can.peki önerir misin ?

9. tuğra

tuğra SCW Üyesi

665
    96
    28
    valla nasıl işler çıkarır bilmiyorum ama barbaros'un namını ben taa ankarada duydum şahsen

10. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    sıteden yıgıt tsı a barbaros abıde yaptıran ılk kullanıcılardan kendısı bu zamana kadar sıkıntısız kullandı arabasını o da gorurse yorum yapıcaktır.revoya bulasma cunku hala 125 lık motor ıcın dogru duzgun yazılım yapamadılar,sıkıntıları olan arkadaslarım var.Ankaradan Ümit dogan Remaps markası var sıteden omercan da remaps kullanıyor soft b yazılımla arabası gayet tatmınkar oldu hosuma gıttı sorunsuz bınıyor suanda o da .Onu da onerırım,yaptırmayı dusunursen haber ver b kac arkadasımız ıcın ıstanbula gelıcek zaten o sırada senınkı de aradan cıkmıs olur

Sayfayı Paylaş