Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI Style 2008---Acil---

MERTKAN kardes sana ozel mesaj yazdim ama posta kutun doluymus gitmedi ;)

soyadIM ; ŞAHIN
TESEKKUR EDERIM SAYGILAR

Orjinal jantlar. Ersoy abi tesekkur ederim.
Bu arada isteyene aracla birlikte Necvox yada Navimex Dvd Navigasyon da verebilirim. Cercevesini felan aldim takamadik daha...

Hocam navigasyonu tek kaca satarsin

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Günceldir...
Mantıklı takaslara açığım, önerileriniz değerlendirilir...

ılanda acıl satılık dıyor acıl satılıksa ben paraya sıkısksındır onun ıcın satyosundur anlarım ama sen fıyatıda acılıyete gore yazmamıssınkı 2008 model araca o fıyatı yazmıssın bıde son mesajında takasada acıgım demıssın dırek aklıma arabadan memnun kalınmamıs ve acıl takas satılık elden cıkarma yolları aranıyor gelır belkı yazdıgım sert gıbı algılanabılır ama ben dırek konun basından ve son mesajdan cıkardıgım sonucu yazdım

Hocam navigasyonu tek kaca satarsin

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ılanda acıl satılık dıyor acıl satılıksa ben paraya sıkısksındır onun ıcın satyosundur anlarım ama sen fıyatıda acılıyete gore yazmamıssınkı 2008 model araca o fıyatı yazmıssın bıde son mesajında takasada acıgım demıssın dırek aklıma arabadan memnun kalınmamıs ve acıl takas satılık elden cıkarma yolları aranıyor gelır belkı yazdıgım sert gıbı algılanabılır ama ben dırek konun basından ve son mesajdan cıkardıgım sonucu yazdım

Aracimi yaklasik 3 yildir itinayla kullaniyorum ve modluyorum.Elden cikartma gibi bir dusuncem hic olmadi hatta aksine elden cikartmamanin yollarini aradim... Cünkü cok seviyorum aracimi.Aracimin ilani defalarca kez degisti ilk olarak keyfe keder tarzinda bir ilandi, sonrasinda acil, sonra takas da isimi görecekti felan...Yani durumlar öyle gerektigi icin.
Aslı şu ki, siz bir ilana acil yazarsiniz gercekten acildir ama insanlar binbir türlü yorum cikartirlar gercek aliciya ulasamazsiniz.Ayrica bir ilan acil diye fiyati da diplere vurmak zorunda degil bence.
Aracimin sadece suanda en kisa surede en iyi fiyata satilmasi gerekiyor hepsi bu...

Ersoy abi, senin arac icin de hayirli olsun diyorum bu arada...

Jantlar için ne istiyorsun dostum

F-E-N-E-R-B-A-H-Ç-E

Geri
Üst Alt