Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 Tsi Remus

şahin fiyatta bi şekilde anlaşırızda kardeşim, ben bunu soruşturdum hiç kullanan yok sağda solda herhangi bir videosu varmı benim için ses biraz önemli de :)

şahin fiyatta bi şekilde anlaşırızda kardeşim, ben bunu soruşturdum hiç kullanan yok sağda solda herhangi bir videosu varmı benim için ses biraz önemli de :)
nasıl ses istiyorsunuz mesela onu söyleyin ben ona göre fikir veririm,her türlü kombinasyonu denedim nerdeyse
kat iptal-orjinal orta susturucu-sonda remus
kat iptal düz boru remus
cat üzerinde düz boru remus
cat üzerinde orta+remus

nasıl ses istiyorsunuz mesela onu söyleyin ben ona göre fikir veririm,her türlü kombinasyonu denedim nerdeyse
kat iptal düz boru remus
cat üzerinde orta+remus

Şahin benim araçta bişey yok stock aslında sesi çok istiyorum ama alacağım seste beni rahatsız edecek diyede çok korkuyorum taktırıp gidip geri söktürmek istemiyorum açıkçası

remusu sokturmenıze gerek yok ,orta susturucu iptali ile remusu takarsanız iyi.sesli geldi derseniz elimde resonator var tüp susturucu dıye gecıyor onunla emınım rahatsız olmazsınız belkı gerek bile kalmaz.remus sandıgınız gibi değil kesinlikle kaliteli sessiz bi egzozdur,otto,hks gibi sesli kafa ütüleyen cinsten değil :)

kat iptal düz boru remus
cat üzerinde orta+remus

Şahin senin denediğin kombinasyonlardan favorin hangisi? en tok sesi hangisinden aldın?Benim 1.4 TSI için düşünüyorum Remus u ama remuslar biraz gürültücü oluyorlar düşüncesiyle Supersprint vardı kafamda...
Ayrıca Kütahya dayım ben...Eskişehir e çıkartma yaparım olursa...

Geri
Üst Alt