Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI lar bu kadar çokmu yakıyor?

200 TL benzinle 550 km yol yapabiliyorum 1.4 TSI ile.

baba nası yani yarım depoyla 530km mi yaptın? valla helal olsun tekniğini biz de öğreneydik...

evet arkadaşlar, şehir içi şehir dışı karışık oldu. birincisi depoyu marmara ereğlisinde pompadan tabancadan kendim doldurdum, gırtlağına kadar da dolumu yaptım genleşme falan dinlemedim nede olsa kontağa basınca İstanbula kadar gidecem sıkıntı olmaz dedim. otobanda 120 ile geldim maximum, arada gazladığım çok çok az oldu. devir 3000i bile görmüyor çoğu kez, performans kutu içi filtrenin kapağı açık ve ben sesi duymayayım diye uğraşıyom. yokuşlarda arabayı zorlamıyacak vitese çekiyom ama hemen vitesi büyültüyorum düze gelince. Sonuç, 550km/yarım depo ile. Bu depo bittiğinde menzili gösteren bir foto paylaşırım inşallah.

evet arkadaşlar, şehir içi şehir dışı karışık oldu. birincisi depoyu marmara ereğlisinde pompadan tabancadan kendim doldurdum, gırtlağına kadar da dolumu yaptım genleşme falan dinlemedim nede olsa kontağa basınca İstanbula kadar gidecem sıkıntı olmaz dedim. otobanda 120 ile geldim maximum, arada gazladığım çok çok az oldu. devir 3000i bile görmüyor çoğu kez, performans kutu içi filtrenin kapağı açık ve ben sesi duymayayım diye uğraşıyom. yokuşlarda arabayı zorlamıyacak vitese çekiyom ama hemen vitesi büyültüyorum düze gelince. Sonuç, 550km/yarım depo ile. Bu depo bittiğinde menzili gösteren bir foto paylaşırım inşallah.

abı depo ne kadara doldu

depoyu fullerken içinde çeyrek civarı benzin vardı, 169tl üzerine doldurdum diye hatırlıyorum tam da emin değilim fişlere bakmam lazım.

1 depo ile şehir içi 600-700 arası bi,şeyler gidiyorum km 9000

Geri
Üst Alt